Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Nebel

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nebel

Moniika 21:02, 10 maj 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Na moje oko ten pas wąski jest piękny już dziś szpaler wieczniezielonych tui , podsadzone płożącymi iglakami trochę sezonowych by sie przydało abyś zmienność pór roku mogła obserwować
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nebel 21:17, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Moniko wiesz przecież jak ten fragment widać - jak się siedzi na kześle. I dlatego brakuje mi tu jakby pośredniego piętra. Czyli jak siedzę na krześle to na wysokości oczy, aż się prosi coś. Ciemniejszego, zimozielonego, a najbardziej liściastego. Poza tym na tym najniższym piętrze chciałabym zaprowadzić jakiś ład, bo to, że teraz rośnie tam każda inna roślina trochę mnie drażni
Tak to jest jak pada deszcz... "w czasie deszczu dzieci sie nudzą", więc siedziałam na tej swojej werandzie i cały dzień patrzyłam na ten fragmnet ogrodu. Doszłam do wniosku, że jest zbyt monotonny. A i przydałyby się jakieś kwiatki, które kwitłyby wiosną. A przy takim nasadzeniu za rok już nic nie będzie widać.
____________________
Ogród Nebel
reni 21:22, 10 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Widzę że działasz..ja dużą rabatę na razie odpuszczam muszę dokładnie wszystko przeanalizować.Teraz myślę jak obsadzić mini rbatkę
____________________
Ogród... reni
Moniika 21:28, 10 maj 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
To jest strona od strony wejścia ? Jakoś tego miejsca nie rozpoznaje , od strony wyrandy masz przecież duża rabate z różami ...
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nebel 21:38, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
reni napisał(a)
Widzę że działasz..ja dużą rabatę na razie odpuszczam muszę dokładnie wszystko przeanalizować.Teraz myślę jak obsadzić mini rbatkę

Reni, ja teraz już też, działam tylko wtedy, gdy mam coś przemyślanego.
A Tobie w takim razie życzę powodzenia i dużo bardzo dobrych pomysłów
____________________
Ogród Nebel
nebel 21:41, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Moniko tak masz rację, ale wszystko zależy, na którym krześle się siedzi. Ja o tej porze roku siadam bokiem do róż, bo rabata różana jest jeszcze bardzo łysa
____________________
Ogród Nebel
reni 21:53, 10 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
nebel napisał(a)

Reni, ja teraz już też, działam tylko wtedy, gdy mam coś przemyślanego.
A Tobie w takim razie życzę powodzenia i dużo bardzo dobrych pomysłów


Najgorsze jest robienie "na wczoraj"
ja dzisiaj równałam trawnik wzdłuż tui i wyszła mi na końcu taka mini rabatka do obsadzenia, teraz myślę co tam posadzić..jakiś zarys jest. Jutro jadę do ogrodniczego
____________________
Ogród... reni
nebel 08:21, 11 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
A to 2 obiecane przez mnie zdjęcia
Trzmielina

Cyprysik japoński

____________________
Ogród Nebel
Kindzia 11:33, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
nebel napisał(a)
A to dzisiejszy zakup Cyprysik 'Lawsona' znajdzie swoje miejsce na jednym z przebudowywanych miejsc w moim ogrodzie

Zdjęcie zrobiłam specjanie zaraz po rozpakowaniu przesyłki


Gdzie się takie piękne sadzonki kupuje? Jak zapakowane!!! Super!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
nebel 11:51, 11 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Kindziu, link już jest na moim wątku -"MojSklepOgrodziczy" to firma z Holandii i z tego co się orientuje własnie z tamtąd jest wysyłany towar, więc trzeba parę dni poczekać, ale w moim przypadku nie było to aż tak długo. Trawy, które pokazałam również kupiłam u nich. Też były bardzo dobrze zapakowane i sadzonki nie przesuszone.
____________________
Ogród Nebel
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies