Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

anna_g 21:16, 01 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia !!! Gdzie Ty mi tą pogodę zamawiałaś??? na dzisiaj... w mrozo i wiatrolandii??? Rajuśku... Myślałam, że nici będą z ogrodu ale się zaparłam bo jak już wzięłam ten urlop... Ale ubrana to bylam jak na Sybir jakiś 4 warstwy i czapka i powiem szczerze, że ani przez chwilę nie było mi za gorąco. No co za masakra... z tą pogodą...
Rozdzieliłam jedną z tych ostróżek... ale ja je tak ciut ciachnęłam łopatką - korzenie zostały "i tu i tam" - posadziłam, podlałam, zobaczymy co będzie. Mam nadzieję, że będzie ok. bo ta niebieska jest chyba najładniejsza.
Lilije wg zaleceń upchnęłam nazad do ziemi... Kurcze ja jednak zdecydowanie bardziej wolę wiosnę i wiosenne "ogrodowanie" Po zimie to nawet jak jest 10 stopni to się ciepło wydaje
Baw się Kasia (znaczy siem szkól siem) i wracaj Buziole

a - dokupiłam jeszcze 4 jeżówki w Goczałkowicach, ale nie były już takie ładne jak te z Pisarzowic. Wybór też był mały bardzo - kilka doniczek dosłownie.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 07:44, 02 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Zalatana tu jestem okropnie, w tym Szczyrku
Ale po południu mam wolne. Będę. Odpowiem.
Miłego
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgocha1960 10:20, 02 paź 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Kasiu,doczytałam,ze żegnasz się z mieczykami.Ja miałam swoje zostawić w ziemi na pastwę losu,ale jak zaczęłam wykopywać dalie żal mi się ich zrobiło i wykopałam.Na cała pełna dużą donicę cebul kwitło mi kilka sztuk i nie mam pojęcia co z nimi robię nie tak.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
atena35 10:58, 02 paź 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Kasiu, przypomniałam sobie że wybierałyście się do bylinowego raju.
Może opowiadałaś ale ja trochę "do tyłu" jestem. Jak tam???? Warto wycieczkę organizować?
pozdr
____________________
Ogród Tosi
Kindzia 14:24, 02 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
gierczusia napisał(a)
Kasieńko ... To pozdrów góry ode mnie ... Dychnij troszku i wracaj ... Ja od Ciebie Anulę uściskam

Pozdrowione Zmiana otoczenia zawsze dobrze robi A jutro stąd prosto do Pszczyny jadę, ale będzie trudno w poniedziałek do pracy wrócić
Czytałam jak się dobrze bawiłyście
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:25, 02 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
gierczusia napisał(a)
A z tymi pieczarkami , to jesteś szcęsciara ... U nas pieczarki to must have w lodówce ... Żremy we wszystkich możliwych postaciach

U nas tego co rośnie nie przejesz...nie ma szans...Znudziłyby Ci się.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:27, 02 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eliza3 napisał(a)
Kasiu, pozdrawiam niedzielnie.
Prawie na każdym wątku grzyby, więc nabrałam ochoty i też dzisiaj z rana poszłam w las z mężusiam... jestem zadowolona... dwie godzinki i dwa pełne koszyczki po truskawkach

To nieźle Wam poszło Elu, u Was grzybne lasy są.
Mojemu M bardzo się podobają Wasze lasy
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:30, 02 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)
Kasiu witaj miło że do mnie zaglądasz bardzo się cieszę u mnie mówią że grzybków nie ma za sucho dobrej nocki

Zawsze mówię, że to niesprawiedliwość jest, z tym deszczem. W sobotę było tak mokro, że przy plewieniu ziemia mi się do rękawiczek kleiła, źle się robiło...ale jak mus, to mus
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:31, 02 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)
Kasiu nadrobiłam zaległości ,grzybki super ,a i róże u ciebie pięknie kwitną

Bardzo jestem ciekawa jak tam teraz wygląda...czy przymrozki też zawitały...czy dalie już wykopać trzeba...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:33, 02 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
gierczusia napisał(a)
Kaśka siem szkoli .... Nam tu bez Niej tęskno... Kasiu . Szkoda ,że Cię nie było... Buziaki

Gierczuś...Ty, jak zawsze, bardzo miła Szkoda...przecież wiesz, że żałuję

Jeszcze jutro do obiadu i szlus...kierunek Pszczyna
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies