Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

Kindzia 15:10, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mirka napisał(a)
Kasiu u mnie na razie mało się dzieje to i fotek niet za to u was jest co podziwiać

Wcale Ci nie wierzę Roślinki ubranka na jesienne zmieniają...pokaż
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 15:12, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogda napisał(a)
pIĘKNIE...I PAZURKI JAKIE PIKNE

Pazurki w genach dostałam, nie moja zasługa

Ja niecierpliwa zawsze byłam, ale teraz zaczyna się powolutku rozrastać i wiem, że z roku na rok coraz lepiej będzie U Ciebie też
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 15:13, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Wiadomość dotarła?

Małgosiu dotarła...zaraz rano Ci odpisałam...nie dostałaś na priv? To dziwne...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 15:15, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Enya73 napisał(a)
Kasia piękny kolorek pazurków idealny dla ogrodniczki Ja ostatnio miałam podobny

Żałoby nie widać Moja kosmetyczka ma silny dar przekonywania i na starość mi na kolorowo maluje Ale na morski nie dałam się namówić, kto wie...?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 15:19, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Elik napisał(a)
Cześć Kasiu, zaglądam do Ciebie A tu proszę; grzyby. A za mną chodzi smak na takie, świeże, z lasu, z jajkiem. Pychota. Rób, rób fotki. Jesień jest piękna, mimo że czasem taka zimna i kapryśna. Macham niedzielnie!

Pieczarki rosną u nas stale Mamy pieczarkarnię we wsi i wywalają to podłoże na pola...i rosną, dopóki pierwsze przymrozki nie nadejdą.
Podgrzybków malutko, bo lasek w pobliżu malutki

Tamte się suszą, to już za późno, ale na pieczarki możesz wpaść, mam usmażone na masełku z vegetą i pół gara w lodówce czeka Mogą być i z jajkiem

Ciekawa jestem czy Szczyrk taki kolorowy będzie jak zeszłej jesieni...Szkolenie mi się szykuje ze słoneczkiem
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 15:23, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)



Wiem gdzie tylko nie wiem jak rozmieścić No i po prawdzie to wczoraj nie zdążyłam bo się zimno i ciemno zaczęło robić zanim wszystko wykopałam i uprzątnęłam (wiesz to ten okropny bajzel pod płotkiem ) Chcę jeszcze dokupic jeżówek. We wtorek planuję urlopik i pogodę bym sobie zamówiła chętnie...


Albo za późno się wzięłaś, albo za dużo roboty sobie naszykowałaś...
Sadzenie Ci już szybciorkiem pójdzie. Moje red barony od Anity posadziłam raz-dwa. Moje ostróżki, te które jeszcze od Ciebie w pąkach przywiozłam, nie otworzyły się jeszcze. Ale ta niebieska, którą rozdzieliłam, a miała tylko dwa korzonki naderwane, stoi jak żołnierz Zrobiłam jej zdjęcie. To później wkleję.
Może po jeżówki w przyszłym roku z nami pojedziesz do hodowcy?

Pogodę Ci zamówiłam Pewna
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 15:27, 29 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)


Albo za późno się wzięłaś, albo za dużo roboty sobie naszykowałaś...
Sadzenie Ci już szybciorkiem pójdzie. Moje red barony od Anity posadziłam raz-dwa. Moje ostróżki, te które jeszcze od Ciebie w pąkach przywiozłam, nie otworzyły się jeszcze. Ale ta niebieska, którą rozdzieliłam, a miała tylko dwa korzonki naderwane, stoi jak żołnierz Zrobiłam jej zdjęcie. To później wkleję.
Może po jeżówki w przyszłym roku z nami pojedziesz do hodowcy?

Pogodę Ci zamówiłam Pewna


To jest dobra wiadomość bo ja też je chcę podzielić. Niebieska u mnie też jest jedna, te które z nią w doniczce siedzą sa takie jasno fioletowe. W sumie tych jasnofioletowych będzie sztuk 4, dwie ciemno i jedna ta niebieska. ładna ta niebieska - mocny kolorek ma. Mam nadzieję, że się nam uda ją "uchować"

Za pogodę póki co nie dziękuję coby nie zapeszyć
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 15:39, 29 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Zobaczysz jakie one są spętane...trudno mi się dzieliło, może Tobie lepiej pójdzie
Uciekam teraz, do kościółka jedziemy.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 16:11, 29 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasieńko ... To pozdrów góry ode mnie ... Dychnij troszku i wracaj ... Ja od Ciebie Anulę uściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:12, 29 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A z tymi pieczarkami , to jesteś szcęsciara ... U nas pieczarki to must have w lodówce ... Żremy we wszystkich możliwych postaciach
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies