Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy kredens

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy kredens

JoannA 21:58, 22 lis 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
bacha2224 napisał(a)
Nowi lokatorzy ,ulubione wróbelki elemelki mojego męża.





i oczywiście przygotowane domki.

Ale jakie wypasione te elemelki
Emuś musi o nie wyjątkowo dbać.
A domki bardzo gustowne.
Pozdrawiam Basiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
bacha2224 22:18, 22 lis 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
JOASIU mąż zawodowy kucharz więc karmi wszystkich,jak podjeżdza pod bramę to sąsiada psy stoją na baczność bo zawsze kawałek karkówki dostaną.Ostatnio dostały łepek od pieczongo prosiaczka,sąsiad rano mało zawału nie dostał jak na schodach zobaczył uszy i kawałek szczęki.
____________________
Lawendowy kredens
JoannA 23:16, 22 lis 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
bacha2224 napisał(a)
JOASIU mąż zawodowy kucharz więc karmi wszystkich,jak podjeżdza pod bramę to sąsiada psy stoją na baczność bo zawsze kawałek karkówki dostaną.Ostatnio dostały łepek od pieczongo prosiaczka,sąsiad rano mało zawału nie dostał jak na schodach zobaczył uszy i kawałek szczęki.

A o którj Twój M podjeżdża to ja się też ustawię
Pozdrawiam Basiu
A tak naprawdę to zazdroszczę takiego eMusia, toż to prawdziwy skarb!
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Slawko 15:41, 23 lis 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
bacha2224 napisał(a)


Witam Kiedy wszedłem na Twój wątek i zobaczyłem to zdjęcie, to zaraz zobaczyłem ogromny potencjał Twojego ogrodu. Wystarczy go troszkę dopracować a naprawdę może, to być ogród do pozazdroszczenia. Bardzo podoba mi się ta rabatka po prawej z hostami (ta z avatarka) oraz z drugiej strony - podajże rośnie tam berberys i jakiś żółty krzew - tawuła? Ten skalniak natomiast jest bardzo chaotyczny i gryzie się troszkę z tymi rabatami o których wspomniałem wcześniej
Nadałbym temu ogrodowi bardziej geometrycznego wyrazu, pozwoliłem sobie nawet na przedstawienie tego o czym mówię Może akurat się spodoba albo coś Cię zainspiruje. Pozdrawiam i będę zaglądał.




Deski mogą być co krok lub jak są obecnie I miejsce gdzie znajdują się rowery można zakryć poprzez, na przykład trejaż.
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
bacha2224 18:43, 23 lis 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Dzięki Sławko że do mnie zajrzałeś,rady bardzo cenne,też myślę że jest cosik nie tak.

Skalniak w rzeczywistości wygląda lepeij,jak go zakładałam 2 lata temu miałam za dużo ziemi zpod kostki,spontanicznie powstał-cel był taki że na skalniaku kolorowo a wokół tylko zieleń,ale niestety każdy wyjazd do ogrodniczego i nowa bylinka.

W głowie mam nowe plany,i oczywiście proszę o sugestie,pozdrawiam.

Biegnę do twojego ogrodu...
____________________
Lawendowy kredens
AgnieszkaBK 21:34, 23 lis 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Mój skalniak po kilku latach też bardzo się zmienił, ale doszłam do wniosku, że nie będę go odnawiać, tylko zmienię na podwyższoną rabatę Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
bacha2224 22:17, 23 lis 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Agnieszko,poprostu na wiosnę dostanie opaskę z bukszpanu ,coś przez zimę wymyślimy.
____________________
Lawendowy kredens
zawitka 14:56, 03 gru 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Basiu a gdzie chłopak za Tobą nad Bug latał ha ha biednyPlanuj teraz ja też mam zagwozdkę z rabatką .mamy trochę czasu Pozdrawiam cieplutko . Nie odzywała się Krysia ????/
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
weronika_kra... 08:51, 05 gru 2013

Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 3
Halinko ja mam tel do Krysi,przy okazji spotkania w rod zapisałam,ale czytam jej blog,pięknie pisze.

Ogród i plany w głowie,tylko brak czasu.


Smutno że jej tu niema.
bacha2224 08:55, 06 gru 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
weronika_kraszewska napisał(a)
Halinko ja mam tel do Krysi,przy okazji spotkania w rod zapisałam,ale czytam jej blog,pięknie pisze.

Ogród i plany w głowie,tylko brak czasu.



Smutno że jej tu niema.






Halinko coś mi się mojej córki login wkradł na ogrodowisko,a moze sie zalogowała i zakłada swój ogród tego niewiem.


Wiatr u mnie straszny ,dekoracje na tarasie fruwają,lampion chyba zbity,samopoczucie kiepskie ,a trzeba jeszcze do pracy gonić,ojojoj aby do wiosny.
____________________
Lawendowy kredens
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies