Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Zielona 09:26, 04 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Luki napisał(a)
jak przez kilka lat kupowało się co popadnie, sadziło co popadnie to teraz muszę to wykorzystywać w takich momentach jednak żałuje, że nie posadziłem np więcej takich cisów, bo nikt chyba nie ma takiego stożka za 12zł


A ja tam uważam, że Twój ogród nie wygląda jak poprawiany. Potrafisz tak ustawić rośliny, że razem tworzą przemyślaną kompozycję. A to, jaka była geneza kupowania... czy ma znaczenie? Dla mnie nie

PS Podziwiam przekładanie kostki... Masz cierpliwość, Łukaszu!
dorciabe 09:32, 04 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Luki napisał(a)

Dorcia jak przez kilka lat kupowało się co popadnie, sadziło co popadnie to teraz muszę to wykorzystywać w takich momentach jednak żałuje, że nie posadziłem np więcej takich cisów, bo nikt chyba nie ma takiego stożka za 12zł


Nawet nie wiesz jak ja żałuję, że nie mam takiego zaplecza
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Nallar 10:32, 04 wrz 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Odwaliłeś kawał dobrej roboty Łukasz, efekt....Stożek cisowy wyszedł Ci super. Pewna jestem że za parę dni pokażesz zdjęcia z przełożoną już kostką
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
anita_kazmie... 10:39, 04 wrz 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
Patrzę patrzę i napatrzeć się nie mogę Ślicznie,mnie się podobały te esy floresy z kostki-filigranowo Czekam z niecierpliwością jak wyjdzie Ci projekt siostry
____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
Luki 21:55, 04 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marto nie wiesz jak ogromnie miło czytać mi taką opinie dziękuje.
Chciałbym jeszcze zmienić reszte kostki, ale to jednak nadwyręża dłonie i nadgarstki...może troszke później to zmienie

Dorcia czasem zaplecze jest przydatne, gorzej jak zostaje duży nadmiar którego szkoda się pozbyć, a nie ma go gdzie posadzić.

Ewo dziękuje, ale z tą kostką to raczej nie tak szybko, bardzo bym chciał, ale jednak to będzie musiało poczekać

Anito kiedyś te esy floresy też mi się podobały, ale teraz już nie i to bardzo, a pomijam już minusy takiego rozwiązania z trudnością koszenia na czele
Co do projektu siostry... to już prawie gotowy, ale na realizacje jeszcze troszke będzie trzeba poczekać najmniej do przyszłego roku, ale kilka miejsc powstanie troszke szybciej
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 22:05, 04 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Łukasz pięknie wyczarowana rabatka Stożek za 12 zeta rewelka Pokaż jak możesz co działasz u siostry
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 22:29, 04 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu u siotry to działka nadal czeka na koparke i wywrotki z ziemią i czy w tym roku się doczeka to nie wiem donice tarasowe częściowo obsadzone, ale pokaże, ak już większośc materiału przybędzie, a na chwile obecną ogród powstaje w komputerze.
Wiele widąc nie będzie i nazw nie są naniesione, ale tak dla lekkiego zobrazowania. (wersja nadal robocza)
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
gierczusia 13:55, 05 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
O jaaaaa .. Ale geometria i proste linie .. Zupełnie inaczej niż u Ciebie ..ciekawa jestem ,że szok i ten projekt..bardzo profesjonalny

Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:00, 05 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Jak zobaczyłam jak wydzierasz trawnikowi każdy milimetrzyk to sie strasznie uśmiałam .. Jakbym siebie widziała .. Każdy centymetr do obsadzenia jest ja wagę złota , prawda ??...

Cis jest piękny, wypitoliłeś go na medal... Idę ciąć mojego,bo zal mi sie zrobiło

Ja chyba jutro pojadę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 14:00, 05 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Luki napisał(a)
Gosiu u siotry to działka nadal czeka na koparke i wywrotki z ziemią i czy w tym roku się doczeka to nie wiem donice tarasowe częściowo obsadzone, ale pokaże, ak już większośc materiału przybędzie, a na chwile obecną ogród powstaje w komputerze.
Wiele widąc nie będzie i nazw nie są naniesione, ale tak dla lekkiego zobrazowania. (wersja nadal robocza)



Normalnie zatrudniam Cię od zaraz, nie watpiłam w Twoje umiejetnosci ale to jest fest profesjonalka
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies