Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Karolinek 21:09, 20 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Dobre Haniu, właśnie mam taki zamiar.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 21:25, 20 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
U stóp róży posadziłam młodziutkie hortensje, tak zachwalane tutaj Anabelle i Limelight



Po prawej widoczny pierwszy pąk



____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 21:37, 20 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
I jeszcze raz róża. Zdjęcia robione dzisiaj z samego rana, teraz pod wieczór już zupełnie inaczej się prezentuje. Dwa dni upału i wszystkie pąki momentalnie się otwierają i pewnie równie szybko przekwitną.
Szkoda że nie można przekazywać zapachów..........






____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
popcorn 22:40, 20 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow, jaka piękna róża! Czy to znaczy że zadna moja hortensja nie zakwitnie, skoro nie mają jeszcze pączków? buu..
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Karolinek 22:45, 20 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Karolinko, a Twoje też są młode?
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
eda 22:10, 21 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witajcie Karolinki odwiedzam Karolinkę z jabłoniami i czytam sobie pogaduszki fajne są i zainteresowało mnie jak opowiadacie o hortensjach ja przesadzałam na jesień bo niekwitły i były wtedy młode i teraz też nie widać pączków są w półcieniu ciekawe czy zakwitną a moje wyglądają tak Karolinko strasznie się napracowałas i pięknie masz a trawnikiem się nie zrażaj my z mężem też co sezon z czyms walczymy jakis czas temu jak mielismy duże psy to był mech i trzeba było go wygrabywać i później krwawnik nie opuszczał teraz koniczyna a kiedys jeszcze mlecz na potęgę także dzieje się serdecznie was pozdrawiam i zapraszam paaaaaaaa zaraz wpadnę jeszcze do Popcarolinki jak pozwoli paaaaaaaaaaaaaaaa
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Karolinek 23:14, 21 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Witam serdecznie kolejną ogrodniczkę z zachodniopomorskiego. Miło, że jesteś.
Edytko, moje maluszki hortensjowe mają od rana do południa pełne słońce, później już mają cień. Chyba im tam dobrze. I często je podlewam. Może i Twoje jeszcze "zaskoczą"
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Katarzynka604_ 23:25, 21 cze 2013

Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 136
Super zmiany jestem ciekawa Twoich dalszych poczynań
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3168-ogrodkowy-zawrot-glowy?page=7
eda 22:39, 22 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Karolinek napisał(a)
Witam serdecznie kolejną ogrodniczkę z zachodniopomorskiego. Miło, że jesteś.
Edytko, moje maluszki hortensjowe mają od rana do południa pełne słońce, później już mają cień. Chyba im tam dobrze. I często je podlewam. Może i Twoje jeszcze "zaskoczą"
a dobrze czyli może podlewać to się wzmocnią buźiole lecą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Karolinek 12:51, 23 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Witajcie! Kto ma trochę deszczu do oddania? U nas miało wczoraj padać według mojej sąsiadki, która widząc mnie z konewką zapowiadała ulewę. Dobrze że nie posłuchałam i nawodniłam te roślinki, które najbardziej były spragnione. A trawniczek dzisiaj z rana został podlany.
Znacie tę roślinkę







Należy do moich tegorocznych odkryć. Trzykrotka wirginijska
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies