Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Ola54 11:59, 27 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
To tak działa.Oglądasz u kogoś zdjęcia i trybiki w głowie pracują .U mnie tak było
eda 00:25, 28 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Karolinek napisał(a)
Festiwal róż trwa. To róże mojej Mamy, które wyjątkowo pięknie zakwitły.







piękne róże mamusi i aniołek cudny mmmmm jasmin normalnie miodzio zapachy dolatują......
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Moniika 21:28, 02 lip 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj , obejrzałam cały Twój wątek , zmiany ogromne ! I to w takim krótkim czasie ! Pięknie zmieniłas ten ogródek róże u Mamy tez cudne ! Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
grembosia 00:10, 03 lip 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Szykuje się spotkanie objazdowe, zajrzyj do wątku spotkaniowego.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Karolinek 09:19, 03 lip 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Witaj, Moniko! Dziękuję za odwiedziny i dobre słowo. Mój ogródek rzeczywiście bardzo się zmienił, ale.......to dopiero początek Mam mnóstwo jeszcze planów, ale muszę uzbroić się w cierpliwość i powoli je realizować. Pocieszam się znanym powiedzeniem, że nie od razu Rzym zbudowano
Wieczorkiem wpadam z rewizytą. Miłego dnia!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 09:31, 03 lip 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Grembosiu, dziękuję za info.Pozdrawiam!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
hanka_andrus 21:52, 03 lip 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Chciałam Tobie podziękować za miły czas w ogrodzie w Twoim towarzystwie! Wróciłam do domu o 20-tej.
Te lilie,to dla przypomnienia koloru

A to- pozdrowienia od kosicy.



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Karolinek 10:44, 04 lip 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Haniu, bardzo się cieszę z naszego spotkania wśród tylu pięknych kwiatów z miłością pielęgnowanych przez Ciebie. Kosiczka wiedziała, gdzie się zadomowić
Bardzo Ci dziękuję za wszystkie sadzonki, które już wylądowały na nowym miejscu, oby im służył miejski klimat.
Miłego dnia!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Joku 13:08, 04 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Napisze o moich doswiadczeniach rododendrony + bluszcz (miałam taki zestaw). Wyglądało to ładnie, jednak po kilku latach bluszcz zaczął włazić w rododendrony i powoli je zagłuszać. Moje rodki to akurat były takie wolno rosnące, bo tak mi akurat pasowało. Więc gdybyś takie zestawienie chciała to raczej do sporawych różaneczników. Lub bluszcz zastapić runianką. Byłoby ładnie, tak myślę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Karolinek 13:26, 04 lip 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Dzięki Jolu! Nadal nie mam stuprocentowego planu na przedogródek. Co wiem na pewno, to chciałabym żeby był łatwy w utrzymaniu, reprezentacyjny i gustowny. Zastanawiam się czy wysiewać tam trawę, gdyż nie mam tam łatwego dostępu, jeśli chodzi o podlewanie i koszenie. Z kolei przy wysypywaniu korą czy żwirkiem, folia konieczna, ale czy na pewno? Czy poradzę sobie z chwastami bez folii?
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies