Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

ewsyg 13:39, 23 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Witaj Karolinko. Ty też masz tą wielką przyjemność urządzania ogrodu od samego początku. Mnie to bardzo cieszy chociaż to trudna i ciężka praca. Mam też pierisa, ale niestety co roku przemarza i muszę go chyba przesadzić. Z hortensji ogrodowych już się wy;leczyłam, nie chcą kwitnąć. Teraz sadzę same bukietowe, są niezawodne. Moją ulubioną jest Limelight. Właściwie to przecież wszystkie kwiaty są te najulubieńsze. Będę do Ciebie zaglądać jak zmieniasz ten kawałek ziemi w swoje cudne miejsce. Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Ola54 14:09, 23 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Karolino, u nas od kilku dni obiecują i nic ciągle nas omija dzisiaj pewnie też. Chociaż pociesza mnie fakt ,że "dobrym ludziom słońce świeci"
Chyba mam ta roślinę albo podobną bo moja ma inny kolor i wplotła się korzeniami z różą i nie mogę jej ruszyć
hanka_andrus 17:16, 23 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Mam trzykrotki, ale muszę je don bardziej eksponowanego miejsca przenieść. Zostawiam krople deszczu!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 01:43, 24 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
buźiole lecą ciekawa ta trzykrotka
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Karolinek 10:11, 24 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Ewo, witam Cię, miło mi że odwiedziłaś mój ogródek. Tworzenie od początku wszystkiego to wielka satysfakcja. A czym więcej się utrudzimy, tym radość większa z efektów.
Ja też kocham wszystkie kwiaty, szkoda że ogród mały
Koniecznie muszę wpaść z rewizytą do Ciebie.
Haniu, dzięki za kropelki. Będziesz na działeczce dzisiaj?
Edytko, miłego dnia, nocny marku!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
ewsyg 14:42, 24 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585


To faktycznie pięknotka - dorodna roślinka
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
hanka_andrus 18:55, 24 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Karolinko, wybacz,że nie odpisałam rano, ale o tej godzinie już byłam w ogrodzie.
Dopiero wróciłam o 18-tej.Teraz wg planu mam być w czwartek. O ile pogoda dopisze! Pozdrawiam.
W ogrodzie sajgon,mnogość kwiecia i kolorósw- nie ogrodowiskowy mój ogródek
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Karolinek 21:29, 24 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Nie ma sprawy, co się odwlecze, to nie uciecze
Jak pogoda dopisze, to do zobaczenia w czwartek. No, może w końcu popada, oby niezadługo. Wiesz, jak to u nas bywa. Najpierw susza, a lipiec zimny i mokry. O........ale lepiej nie krakać!
Miłego wieczoru!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 09:22, 25 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Witajcie! U nas w końcu popada, niebo ciężkie, ciśnienie spada, kawka się przyda.
W ogródku dużo kwiecia kwitnie i na razie bez większych zmian, choć mam do posadzenia kolejną dokładnie drugą tawułkę i lilaka Palibin. Ten ostatni czeka już bardzo długo w doniczce, szukam cały czas dla niego miejsca. Coś nie mogę się zdecydować.
Dla odmiany parę fotek z zupełnie innej bajki.
Poczdam - wyprawa w połowie maja i ogród Sanssouci w stylu barokowym





w tle pałac i słynne winnice, które dopiero co się zazieleniły



____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Ola54 09:27, 25 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
U nas już pada i już tak dawno nie cieszyłam się z deszczu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies