Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Karolinek 09:36, 25 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Pod jednym z domów wypatrzyłam taką rabatkę bukszpanowo-różaną. Mam jeszcze do zrobienia przedogródek, który obecnie straszy. Zastanawiam się, czy nie skopiować takiego rozwiązania z obwódkami bukszpanowymi, różami i rh. Jak myślicie?



w połączeniu z Rh i bluszczem

____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
hanka_andrus 10:22, 25 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Karolinko, zazdroszczę Tobie tego pobytu w słynnym miejscu w Poczdamie. Te schody z parku do pałacu zawsze mnie urzekały, no i te winnice.
Co do czwartku, jak nie będzie lało, to będę. Zapraszam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 11:36, 25 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Karolinek napisał(a)
Pod jednym z domów wypatrzyłam taką rabatkę bukszpanowo-różaną. Mam jeszcze do zrobienia przedogródek, który obecnie straszy. Zastanawiam się, czy nie skopiować takiego rozwiązania z obwódkami bukszpanowymi, różami i rh. Jak myślicie?



w połączeniu z Rh i bluszczem

super to wygląda jak najbardziej , tylko że by później za bardzo nie kuło przy podcinaniu bukszpanu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 11:40, 25 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Karolinek napisał(a)
Ewo, witam Cię, miło mi że odwiedziłaś mój ogródek. Tworzenie od początku wszystkiego to wielka satysfakcja. A czym więcej się utrudzimy, tym radość większa z efektów.
Ja też kocham wszystkie kwiaty, szkoda że ogród mały
Koniecznie muszę wpaść z rewizytą do Ciebie.
Haniu, dzięki za kropelki. Będziesz na działeczce dzisiaj?
Edytko, miłego dnia, nocny marku!
pozdrawiam serdzecznie dzisiaj w dzień pisałam idę obiad robić nie mogę się rozkręcić
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Karolinek 22:00, 26 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Festiwal róż trwa. To róże mojej Mamy, które wyjątkowo pięknie zakwitły.







____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 22:33, 26 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
i czerwona, obok słodkiego jaśminu





____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
grembosia 23:52, 26 cze 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Dziękuję za wizytę u mnie, odpisałam Ci nt. derenia cousa.

Dużo pracy już włożyliście dla towarzystwa jabłoni, efekty już są widoczne.

Ja bym w te bukszpany nie sadziła róż, bo ani to praktyczne w utrzymaniu bukszpanu, dla mnie to się kłóci. Tam spokojnie może zostać pustka, albo coś na pniu.

Mamy róże przepiękne, a i zakątki ogrodowe przecudnej urody, ale to już dojrzały ogród, Twój niebawem też będzie taki, a z pomocą ogrodowiska unikniesz wielu błędów, które wielu z nas popełniło. Nawet się nie spodziejesz jak ogród z sezonu na sezon się zmienia. Koniecznie rób wiele zdjęć, bo patrząc na nasz ogród codziennie wydaje nam się, że niewiele się zmieniło.

Szkoda, że nie masz zdjęć z początku Twojej ogrodniczej przygody...
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Ola54 08:42, 27 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Ładna ta różą Twojej mamy i jaśminowiec do kompletu.Pewnie pachnie. Mam zaniedbane miejsce koło tarasu i może tam posadzę jaśmin żeby mieć zapach koło domu a nie gdzieś daleko w ogrodzie. Kiedyś nie cierpiałam jego zapachu a teraz mogłabym się nim otaczać

Podobają mi się obwódki z bukszpanu koło róża ale jakoś nie przekonują koło rododendronów
Karolinek 11:42, 27 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Witam u mnie Grembosiu, cieszę się z odwiedzin w moich skromnych ogrodniczych progach
Dziękuję za opinię o nasadzeniach w przedogródku. Będę to jeszcze analizować na różne sposoby zanim na coś się zdecyduję. Tym bardziej że już wiem, że pośpiech i w ogrodzie nie jest wskazany.
Serdecznie pozdrawiam!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 11:49, 27 cze 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Michalinko i Ciebie miło widzieć! Jaśmin polecam właśnie w pobliżu tarasu, można raczyć się zapachem nieustannie.
Coraz bardziej zakochuję się różach i to głównie dzięki Tobie Miłego dnia!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies