Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

jola54 14:48, 05 lis 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dla Ciebie....

Tak maluję kwiaty, a dzięki ogrodowi, bedą jeszcze piękniejsze kompozycje
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Karolinek 15:27, 05 lis 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
To niesamowite! Wujka odwiedziliśmy w wakacje, ma jeszcze tyle planów literackich. Oby tylko zdrowie dopisywało, ale najważniejsze są postanowienia, plany, marzenia. To daje siły.
Moja babcia z domu nazywała się Kuraszko.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 15:31, 05 lis 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Piękne, Jolu dziękuję. To nasturcja, prawda?

Haniu, komputer już sprawny? Dzięki za piękny jesienny las.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
eda 19:49, 05 lis 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Karolinko pisałam u ciebie że trzykrotka ciekawa i traf sprawił że dzięki Dawidowi -Tengelowi też ją mam i jeszcze kwitnie moja jest niebieska a jak tam twoja się ma ? buźiaczki zostawiam i kwiecie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Karolinek 22:29, 05 lis 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Eda, moja trzykrotka już miesiąc temu zrównana z ziemią. Brzydka już była, liście zżółkły. Twoja jeszcze kwitnie! Super! Pozdrawiam!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
hanka_andrus 22:33, 05 lis 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Niestety, komputer jeszcze w naprawie. Korzystam z okazji i u zięcia trochę poklikam do Was.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Karolinek 22:32, 12 lis 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Zaniedbałam strasznie mój wątek.Wygląda tak jakby mi ręce opadły i nic od wiosny bym nie zrobiła.
A udało mi się trochę zasadzić nowych roślin. To zdjęcia z października.
Szpaler z tui i rabata przed nimi jeszcze do dokończenia wiosną.



zbliżenie na wrzosy, trawy, dwa młodziutkie lilaki meyera i bukszpany, które na wiosnę przytnę w kulki. Ciekawe, co mi z tego wyjdzie, już nie mogę się doczekać!

____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 22:43, 12 lis 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Pewnie zganicie za kompozycję tej rabaty. Jeszcze co prawda nie jest dokończona i zawsze można coś poprawić. Ale nie bardzo miałabym chęć przesadzać tę jodłę, strasznie namęczyliśmy się z sadzeniem jej. Ta część będzie dla hortensji, muszę tylko pomyśleć o ciekawym sąsiedztwie dla nich.







____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
eda 12:27, 04 sty 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Karolinko gdzie Ty ? Życzonka Noworoczne zostawiam na 2014 Rok by więcej Cię było na wątku zdrowia miłości i wesołości Buźiaczki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 22:00, 14 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Karolinko!
Jeżeli Twoja Babcia miała na imię Alicja i mieszkała w Świdniku, to była to koleżanka mojej mamy, ale inne rodziny Kurażków też znam,więc napisz dokładniej jak miała na imię i gdzie mieszkała. Pozdrawiam serdecznie i oby do wiosny!, bo roślinki już się spieszą.....
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies