Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 08:58, 10 sty 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Jestem jestem kochane ogrodniczki. Dziękuję Szefowo, Haniu, Basiu, Izo, Jolu, Halinko za troskę, życzenia, Haniu za piękne wierszyki a Szefowej za przypomnienie pierwszego spotkania Ogrodowiska ( jak to dawno było, a pamiętam jakby to było wczoraj).
U mnie zdrówko nawaliło i czeka mnie średni remont - operacja w lutym. Za dużo nie mogę chodzić i najbardziej poszkodowany jest Bari bo spacery krótkie. Mam nadzieję że remont się uda i znowu powróci humor i zadowolenie.
Wszystkim Wam życzę pomyślności w Nowym Roku i zdrowia bo ono najważniejsze i to prawda najprawdziwsza.
U nas zima w pełni, śnieg utulił rośliny i ogródek drzemie.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 14:02, 10 sty 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zbyszku, nie miła to wiadomość, mam nadzieję, że t tylko zabieg usprawniający chodzenie.
Dobrze, że się odzywasz, będziemy trzymać kciuki razem wszyscy za Twój powrót do normalnej sprawności.
Trzymaj się, kolego ogrodniku, bo kto będzie nam zwiastował odwrót zimy?

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basilikum 14:43, 10 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Zbyszku zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Mam nadzieje, ze wszystkie czesci zamienne beda pasowac i od marca bedziesz smigac jak nowy. A Bari zwariuje ze szczescia
Sliczne obrazki ogrodowe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Joku 20:28, 10 sty 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
Zbyszku ja już po "remoncie" . Trzymam kciuki za pomyślny przebieg twojego.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
zbigniew_gazda 21:53, 10 sty 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
hanka_andrus napisał(a)
Zbyszku, nie miła to wiadomość, mam nadzieję, że t tylko zabieg usprawniający chodzenie.
Dobrze, że się odzywasz, będziemy trzymać kciuki razem wszyscy za Twój powrót do normalnej sprawności.
Trzymaj się, kolego ogrodniku, bo kto będzie nam zwiastował odwrót zimy?



Haniu dzięki za wsparcie. Mam nadzieję że wszystko wróci do normy i będę mógł znowu śmigać. Zima nie odpuszcza i pewnie to dobrze. Niech tak będzie do końca lutego a potem wiosna.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 21:55, 10 sty 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Basilikum napisał(a)
Zbyszku zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Mam nadzieje, ze wszystkie czesci zamienne beda pasowac i od marca bedziesz smigac jak nowy. A Bari zwariuje ze szczescia
Sliczne obrazki ogrodowe


Dziękuję Iza. Będę się upierał aby nie były to zamienniki a do pierwszej zabudowy ha ha ha.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 21:59, 10 sty 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Joku napisał(a)
Zbyszku ja już po "remoncie" . Trzymam kciuki za pomyślny przebieg twojego.


Tak Jolu - pamiętam że miałaś remoncik. Dziękuję bardzo.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 22:12, 10 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zbysiu, ja też trzymam kciuki za zdrówko, sama dobrze wiem jaki to problem, jak nawala i mój eMus też. I jak co rok, od dnia Waszych urodzin wiosna rusza, ściskam serdecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 22:25, 10 sty 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Myślałem sobie, oj dana dana
że mimo wieku już niemałego
nigdy nie upadnę na kolana

Ale fizyka to piękna nauka
w różnych kątach ma zastosowanie
Żaden organ jej nie oszuka
i w każdą dziurę się dostanie.






____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 22:27, 10 sty 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Milka napisał(a)
Zbysiu, ja też trzymam kciuki za zdrówko, sama dobrze wiem jaki to problem, jak nawala i mój eMus też. I jak co rok, od dnia Waszych urodzin wiosna rusza, ściskam serdecznie


Dzięki Irenko. Kto jak kto ale Ty wiesz to najlepiej.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies