Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Michael 17:18, 14 kwi 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Zbyszku jak patrzę na Twojego jałowca to wydaje się on niezbyt wysoki... chyba, że zdjęcie tak spłaszcza
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
zbigniew_gazda 17:43, 14 kwi 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Tak nie jest wysoki i tu jest problem . Napewno nie będzie taki jak Ryszarda.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 17:46, 14 kwi 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
aldona napisał(a)
Zbyszku jak tam przygotowania, jak Twoja trawa? A nerwy ? W porządku ? Bo wiesz, że tylko spokój może Cię uratować.! Trzymam kciuki.


Właśnie tak sobie powtarzam i liczę bardzo na Was wszystkich , na wyrozumiałość .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 17:50, 14 kwi 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
maria_kielar napisał(a)
Witam Bardzo chciałabym być z Wami , ale niestety wypadł mi ranny dyżur Mam jednak nadzieję że będzie bez deszczu , to wtedy uda mi się wyjść na spacer z kilkoma moimi podopiecznymi . A że niedaleko to Was odwiedzimy i pokibicujemy Pozdrawiam baaardzo gorąco


Marysiu jeszcze raz zapraszam i czekamy. A może wyrwiesz się sama bo to zawsze większa swoboda. A deszcz - oby skończył się dzisiaj !!!
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
jotka 17:54, 14 kwi 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Trzymam kciuki za sprzyjającą pogodę
Na pewno wszystko się uda super
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Gardenarium 00:39, 15 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przecież nie jedziemy na ścięcie głowy, jak się nie uda , to trudno, ale będzie chociaż dobra zabawa.
Jeśli Ryszard będzie, to z jego świeżym doświadczeniem w przycinaniu coś wyjdzie z tego.

Kanty na pewno, angielskim przyrządem będę robiła.
Obserwujcie wątek Zbyszka od soboty z rana, bo na bieżąco postaramy się wklejać fotki.
Zbyszku, a jak Twoje kraciaste butki - gotowe?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 00:41, 15 kwi 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Bawcie się dobrze
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Martek 00:58, 15 kwi 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ja też podejrzę chętnie te Wasze postrzyżyny ...Szkoda ,że pierogów nie poczuję w ustach Miłego obcowania Ludzi z przyrodą i przyrody z Ludźmi życzę
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
zbigniew_gazda 06:48, 15 kwi 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
gardenarium napisał(a)
Przecież nie jedziemy na ścięcie głowy, jak się nie uda , to będzie dobra zabawa.
Jeśli Ryszard będzie, to z jego świeżym doświadczeniem coś wyjdzie z tego.

Kanty na pewno, angielskim przyrządem będę robiła.
Obserwujcie wątek Zbyszka od soboty z rana, bo na bieżąco postaramy się wklejać fotki.
Zbyszku, a jak Twoje kraciaste butki - gotowe?


Butki gotowe i czekają na akcję. Kraciaste na suchą pogodę i cholewiaczki na mokrą. Jest nadzieja że pogoda się wyklaruje. Wieczorem przestało padać i zapowiadają poprawę pogody.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 06:49, 15 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też tak myślę.
Będzie dobrze, Tynka i my gotowi

To dla nas zupełnie nowa "akcja" i nowe doświadczenie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies