Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

ela 20:35, 16 kwi 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Jałowiec nie ten sam, wygląda super
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
monteverde 20:58, 16 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No ja biedna.... dopiero mogłam wejść na Ogrodowisko, miałam b. dużo zajęć, obejrzałam relację z cięcia jałowca, pierogi aż u mnie pachniały, smak naleweczki poczułam jak bym z wami była, fajnie się tak spotkać, zazdroszczę Wam tego w pozytywnym słowa znaczeniu, Kochani wracajcie ostrożnie i czekamy na Was,pozdrawiam wszystkich na czele ze Zbyszkiem i jego żoną))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 21:03, 16 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Normalnie bije z tych zdjęć ta ciepła atmosfera!!!!!! Musiało być superrrr Jałowiec wygląda cudnie!!!! "Zazdraszczam" normalnie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
zbigniew_gazda 21:21, 16 kwi 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Słuchajcie - było przemiło i wspaniale. Przepraszam że dopiero teraz się włączam . Goście pojechali . Rano o 9 zameldował się Ryszard z Tarnowa .a chwilkę później państwo Młoźniakowie i Tyna. Otrzymałem piękne prezenty . Praca przy jałowcu trwała dłuuuuugo z przerwą na obiad (pierogi : z mięsem , ruskie i ze ślwkami suszonymi). Po zakończeniu pracy - uczciliśmy to szampanem i pojechaliśmy do Iwonicza-Zdroju. Danusia i Justynka porobiły wiele zdjęć , wypilismy wodę mineralną w pijalni wód i wrócilismy do nas na kolację. Goście otrzymali pamiątki w postaci folderu z podpisami uczestników spotkania ze wspaniałymi wierszmi Hani i naszej Iwoniczanki Marysi Kielar - dziękujemy bardzo. W tej chwili goście wracają do domów. Bardzo miło wspominamy to spotkanie . A tak naprawdę do jałowiec doprowadzili do obecnego kształu Danusia , Witek i Ryszard. To była wspaniała robota. Danusia wyznaczyła nożem do cięcia darni granice rabatki pod jałowcem . Teraz trzeba podsypać ziemią i dać zwirek lub korę sosnową , zasilić korzenie i pozostawione "chmurki" . Wstawię kilka fotek (oczywiście z Tyną też) .Mojej kuzynce Marysi Kalinowskiej szcególnie dziękuję za wielkie wsparcie ... Acha Justynkę oddelegowaliśmy do wstawienia kilku fotek i relacji ze spotkania. Napewno Danusia przedstawi reportaż z tego spotkania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za wykonaną pracę i za przemiłe spotkanie.



Poranna kawka przed pracą.



I ropoczęły się pierwsze przymiarki i cięcia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Sebek 21:30, 16 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No to spotkanie bardzo się udało. Cieszę się
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 21:33, 16 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Zbyszku to taki duży był jałowiec jak u mnie te 2 z przodu domu, jeszcze nie usunęłam , to może i do mnie przyjadą na cięcie?)))))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
coli 22:00, 16 kwi 2011


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Jalowiec nie do poznania, super.
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
monteverde 22:20, 16 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
oj widać Zbyszek odpoczywa po całym dniu wrażeń)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
maria_kalino... 22:23, 16 kwi 2011


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808




Powitanie miłych gości w Iwoniczu.







Przed rozpoczęciem pracy mały poczęstunek u Krysi i Zbyszka.[img size=640x360]
____________________
Maria - Moje krzewy
Sebek 22:35, 16 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No pięknie razem wszyscy wyglądacie Kordyliny przecudne i chyba Zbysiu dostał jeszcze nóż i naleweczkę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies