Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

Gocha 20:48, 04 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Joasiu, świetny i przeuroczy pomysł z tymi słoikami. Cudne są. Pozdrowionka
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Nikita 20:56, 05 maj 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Zaglądam gościnnie i pozdrawiam majowo
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
malgorzata_s... 21:38, 05 maj 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Asiu a gdzie ty znów zaginęłaś??? Gdzie latasz??
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
marta_d 09:16, 06 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Asiu do słoików wkładasz tealighty ? świetna ozdoba
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
wietrzyk 00:27, 07 maj 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
wiunia napisał(a)
Pozdrawiam Joasiu, u mnie rododendrony w tym samym stadium


Wiola, byłam, ale rododendronów nie widziałam. Jest za to moc tulipanów cudnych
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 00:35, 07 maj 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
asiach napisał(a)

Joasiu pogratulować widzy ja ma rododendrony ale nazw nie znam. Może w wolnej chwili jakieś zdjecie wkleisz Poproszę i pozdrawiam

Asiula, nazwy znam, dlatego bo wszystkie moje rododendrony to tegoroczny nabytek Etykietki z nazwami jeszcze wiszą
Dla Ciebie specjalnie fotki:
Simona już ogołocona. Kwiatów nie ma, są za to znaczne młode przyrosty

Scintillation, w ferworze kwitnienia

Cunningham White również

A za Cunninghanami czają się Nove Zemble. Tym, to się ni spieszy.
Po tym jak wysiałam facelię, trochę wiał wiatr, teraz mam ją prawie wszędzie

____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 00:40, 07 maj 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Alisonek napisał(a)
moje Zemble też jeszcze w głębokim śnie

Hi, hi
Widocznie one tak mają
Dawkują nam przyjemność po prostu. A Nove Zemble wzięłam, bo wszędzie podają, że to pewniak. Przyznam, że Trochę też po Marcie Zielonej spapugowałam
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 00:53, 07 maj 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
MonikaH napisał(a)

Dzięki za odwiedziny w moim rozczochranym ogrodzie i domki skorkowe, mój M był zadziwiony co to takiego. Hmm, czy skorki latają? muszę doczytać jak wysoko zawiesić.

Mówiłaś o wycieczce na Śląsk i teraz dopiero zobaczyłam zdjęcia. Świetne te z okienkiem. No i spotkanie z dziewczynami. Faktycznie jak gdzieś napisałaś, ogrody łączą ludzi i to nie tylko lokalnie jak widać po O. Nie-ogrodnikowi trudno to zrozumieć i czasem patrzą na nas jak na szaleńców.

Świetne, okazałe choiny, gdzie chcesz posadzić (może nie doczytałam?). Cis ze złotymi końcówkami jest śliczny, mam go ale mało wyeksponowanego.

Udanej majówki, ciekawe gdzie pogoda będzie lepsza .


Monika, cała przyjemność po mojej stronie
Skorki nie latają Domki zawieś na wysokości 1m nad ziemią, njlepiej od południa lub zachodu.

Wycieczka na Śląsk super Dziewczyny - Ogrodomaniaczki, przemiłe. Zdjęcia fajne zostały. Może kiedyś w nasze strony się wybiorą
A choiny rosną tu:

Jeszcze dwie mi zostały. Bo żeby je posadzić, muszę przenieść lilaki. A żeby przenieść lilaki musiałam zrobić im miejsce i zlikwidować pryzmę kompostową. Ot taki normalny roboczy tasiemiec
Ponieważ dziś udało mi się przetransportować kompost do szklarni, pojawiło się światełko w tunelu
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 01:01, 07 maj 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Gocha napisał(a)
Witaj Joasiu. Wpadłam pooglądać Twój ogród jeśli pozwolisz. Starałam się prześledzić wpisy chociaż pismo obrazkowe. Super postępy, mnóstwo włożonej pracy ale efekty super.Pozdrawiam

Cześć Małgosiu
Nie tylko pozwolę, powiem, że bardzo się cieszę, że chciałaś do mnie zajrzeć I za pochwałę dziękuję
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 01:06, 07 maj 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Asiu, Halinko, Małgosiu, Marto
Dziękuję
Słoiczki kupiłam w komplecie z tymi cienkimi drucikami co są do nich doczepione. Dekoracje na nich robię sama, zależnie od okoliczności Pręciki wbijane w ziemię kupiłam na videx.com (byli na Gardenii) A do środka najlepiej pasują nieduże wkłady do cmentarnych zniczy Długo się palą i wosk się nie rozlewa.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies