Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

Mathildis 22:59, 26 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Śliczna ta Simona. .. moje tez powoli zaczynają spektakl. ..
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
wietrzyk 09:01, 28 kwi 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Mam krótkie posiedzenie w serwisie samochodowym, więc nareszcie bez wyrzutów sumienia mogę pobuszować u Was Zajęć ostatnio mam tyle, że mam do wyboru, popracować w ogrodzie "na żywo", albo udzielać się ogrodowiskowo. Wybieram więc realną robotę, bo ta nie chce poczekać
Obfocić muszę, żeby choć pokazać co udało mi się zrobić

Rododendronki Simona kwitną pięknie. Same kwiaty są wielkości krzaczka. Dziękuję za wszystkie Wasze pochwały
Teraz powoli startuje Scintillation i Cunningham White. Nove Zemble jeszcze śpią.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wiunia 22:46, 28 kwi 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Pozdrawiam Joasiu, u mnie rododendrony w tym samym stadium
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
asiach 22:50, 28 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
wietrzyk napisał(a)
Mam krótkie posiedzenie w serwisie samochodowym, więc nareszcie bez wyrzutów sumienia mogę pobuszować u Was Zajęć ostatnio mam tyle, że mam do wyboru, popracować w ogrodzie "na żywo", albo udzielać się ogrodowiskowo. Wybieram więc realną robotę, bo ta nie chce poczekać
Obfocić muszę, żeby choć pokazać co udało mi się zrobić

Rododendronki Simona kwitną pięknie. Same kwiaty są wielkości krzaczka. Dziękuję za wszystkie Wasze pochwały
Teraz powoli startuje Scintillation i Cunningham White. Nove Zemble jeszcze śpią.

Joasiu pogratulować widzy ja ma rododendrony ale nazw nie znam. Może w wolnej chwili jakieś zdjecie wkleisz Poproszę i pozdrawiam
Alisonek 08:47, 29 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
moje Zemble też jeszcze w głębokim śnie
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
MonikaH 13:00, 30 kwi 2014


Dołączył: 17 sty 2012
Posty: 171
Ale ze mnie sierota, wrzuciłam sobie wątek w zakładki na początku kwietnia i tak zaglądałam raz po raz zdziwiona, że tu nic nie przybywa, dziś mnie olśniło, że tamten wpis był może ostatni na stronie i proszę, miałam co poczytać.

Dzięki za odwiedziny w moim rozczochranym ogrodzie i domki skorkowe, mój M był zadziwiony co to takiego. Hmm, czy skorki latają? muszę doczytać jak wysoko zawiesić.

Mówiłaś o wycieczce na Śląsk i teraz dopiero zobaczyłam zdjęcia. Świetne te z okienkiem. No i spotkanie z dziewczynami. Faktycznie jak gdzieś napisałaś, ogrody łączą ludzi i to nie tylko lokalnie jak widać po O. Nie-ogrodnikowi trudno to zrozumieć i czasem patrzą na nas jak na szaleńców.

Świetne, okazałe choiny, gdzie chcesz posadzić (może nie doczytałam?). Cis ze złotymi końcówkami jest śliczny, mam go ale mało wyeksponowanego.

Udanej majówki, ciekawe gdzie pogoda będzie lepsza .

____________________
Monika - Bez linijki
Gocha 00:10, 04 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witaj Joasiu. Wpadłam pooglądać Twój ogród jeśli pozwolisz. Starałam się prześledzić wpisy chociaż pismo obrazkowe. Super postępy, mnóstwo włożonej pracy ale efekty super.Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Urszulla 10:20, 04 maj 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Wpadłam na pozdrowionka,
pogoda się wybiera u nas
to wariant optymistyczny
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
asiach 16:17, 04 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
wietrzyk napisał(a)
Słoiczki na druciku Dwa to tak ni przypiął, ni przyłatał, ale więcej drucików nie mam niestety




Witaj Joasiu!
Te słoiczki to na świeczuszki? tak aby stworzyć nastrój w ogrodzie po zmroku?
A gdzie można takie kupić? a może Ty je zrobiłaś?
Pozdrawiam ciepło
zawitka 16:53, 04 maj 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Słoiczki urocze Pozdrowienia
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies