Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

Borbetka 12:58, 29 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Wiesz co? Limki, przed nimi trawki, a jeszcze przed nimi bergenia - nooo, wymyśliłaś to super!!! To ta bergenia, co my kupowały razem?
Kocham tę roślinkę, i jeszcze innych kilkanaście. Teraz mam na tapecie liriope.
____________________
borówcowy wizytowka
agatanowa 14:12, 29 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Borbetka napisał(a)
Wiesz co? Limki, przed nimi trawki, a jeszcze przed nimi bergenia - nooo, wymyśliłaś to super!!! ....


no i jeszcze jako tło szmaragdy

super limy! naprawdę duże kwiatostany mają, widać, że dłaąs dobrą ziemię (pamiętam jak opisywałas jak własnoręcznie siałaś, glebogryzałkowałaś, uzyźniałaś). Wszędzie widać tego efekty

Różanka-śmiecianka super! Gąśzcz się zrobił

Stawik kapielowy bardzo ładny, o stawach było chyba w Magnolii z czerwca albo lipca, fajny artykuł polecam
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
dorciabe 14:25, 29 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
wietrzyk napisał(a)





Pieknie to wyglada Kamyki pod wodą, do skopiowania
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
wietrzyk 17:34, 29 lip 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Znalazła się zguba Cudne to oczko a raczej kwadracik wodny Ogród się bujny robi Przyszły sezon to już busz będzie Buziaczki


Bardzo dobra nazwa "kwadracik wodny" podoba mi się
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 17:41, 29 lip 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
wiunia napisał(a)
Witam Asiu
Oczko to wspaniały punkt w ogrodzie szczególnie w takie upały jak obecnie no a hortki masz piękne, ja sadziłam w maju takie 15 cm ale widzę, że mają pączki malusie, bo malusie ale zawsze no i urosły sporo! Czytam, że podlewasz i pielisz - ja nie mam siły na pielenie w suszu, jak popada to i owszem, ale narazie to tylko u mnie błyskawice i grzmoty, a deszczu ani kropelki

Wiola, ja sadziłam patyki takie, że mój M dopiero jak zaczęły kwitnąć je zauważył Nie zagęściły się od dołu co prawda, ale rozplenice dałam i nie widać tej golizny. Na pewno Ci rozkwitną jeśli są pączki, możesz dać jeszcze troszku nawozu do hortensji.
Popatrz niedaleko siebie mieszkamy i taka różnica. U nas pada ostatnio prawie co drugi dzień i to naprawdę duża pomoc od natury, bo z węża nigdy się tak dobrze nie podleje jak z deszczu.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 17:42, 29 lip 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Magdalena25 napisał(a)


Ale ślicznie u Ciebie
Pozdrawiam i zaznaczam do odwiedzania

Dziękuję Magda
I zapraszam
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
WilczaGora 17:46, 29 lip 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
wietrzyk napisał(a)
Dziękuję



piękna rabata
macham z Wilczej
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
wietrzyk 17:47, 29 lip 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Monika bergenię kupiłam jak byłam z Moniką - Kwiatem Holandii. Ona też brała bergenię i ja sobie pomyślałam, że coś w tym musi być, że Wy tą bergenię kupujecie, no się skusiłam. Nie żałuję, bardzo mi się podoba. Rozplenice też w dobrym polu brałam i rosną jak szalone Jednak dobrą jakość mają i ceny też

Agatko najlepsze jest to, że rabatę z hortensjami to tak lekką ręką machnęłam. Popatrzyłam jak te rozplenice sobie stały obok bergenii, stwierdziłam, że pasują. Dołożyłam jeszcze żurawki co się męczyły któryś tydzień w doniczkach (kupione okazyjnie, a nie było koncepcji) i poszło. A jak człowiek bardzo chce, to idzie jak po grudzie. Tak mam z rabatami przy tarasie. Już chyba trzeci raz wyrzuciłam to co posadziłam i dalej pomysłu brak...

Dorotka dzięki Musowo, w ten żwirek muszę jakieś tataraki posadzić, czy cuś
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Borbetka 17:50, 29 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Te jeżówki, co takie drogie kupiłam, to też z dobrego p. są. Poznałam po doniczkach he he. Trzeba było brać wtedy. Ciapa.
____________________
borówcowy wizytowka
iwonaal 19:24, 29 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Asiu, "kwadracik" bajka a i rabatki piękne.
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies