Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

nicol21 21:44, 11 sie 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Widzę że wietrzyk szaleje u siebie w ogródku! A efekty widać, widać!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
MonikaH 13:04, 13 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2012
Posty: 171
cześć po długaśnej przerwie, ależ się rozbujało od ostatniego razu, świetne wyszło oczko
jesteś w przyszłym tygodniu na miejscu? mam parę dni urlopu może udałoby się spotkać przed południem?
____________________
Monika - Bez linijki
Urszulla 20:02, 13 sie 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Wpadłam i zachwycam się bo pięknie urządzasz wszystkie zakątki ogrodowiskowe są a staw kąpielowy bardzo oryginalnyciekawa jestem co dalej. Dużo zrobiłaś, w przyszłym roku będą efekty tej pracy zdumiewające
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Margaret_ka 13:05, 21 sie 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Wietrzyku, witaj po dłuższe przerwie.
Kwadracik wodny cudny. Pięknie to wykombinowaliście.
Aż ciekawa jestem jak będzie wyglądał, jak dosadzisz tam rośliny.
Reszta rabat też wspaniała, te hortki, achhhh. Pozdrawiam.
____________________
Ogród Margaret-ki
jol_ka 13:39, 03 wrz 2014

Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2
Wietrzyku, jakoś tak się stało, że to Twój ogród zwiedziłam jako pierwszy po zalogowaniu się na ogrodowisku Oczywiście, bywam też u Danusi, tam podczytuję ale to u Ciebie zagościłam na dłużej. Jestem pod wrażeniem ogromu pracy, jaki wykonałaś. Twój ogród bardzo się zmienia, powstają piękne rabaty. Stawik kąpielowy przecudnej urody! Zazdroszczę- oczywiście pozytywnie, przydałoby mi się trochę wody w takiej formie w ogrodzie podczas tegorocznych upałów!

U Ciebie dowiedziałam się, że muszę pożegnać się z agrotkaniną, którą mam na rabacie - jest świetna pod względem ograniczania rozrostu chwastów, ale z tego co widziałam korzenie roślin są bardzo płytko (
Pomysł ze ściółkowaniem gazetami i trawą odgapiam (czy mogłabyś mi podesłać szczegóły na priva ?), czy będą się w tym celu nadawały karki takie zwykłe z drukarki? Czy koniecznie muszą być gazety?

Zazdroszczę Ci też wizyty i Kasi i Andrew, często do nich zaglądam na blogu i podpatruję, co tam u nich nowego. Super, że udało Ci się być na ich warsztatach!

Będę do Ciebie często zaglądać!
Margaret_ka 08:54, 23 wrz 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Joasiu, co słychać w Puszczykowie?
____________________
Ogród Margaret-ki
Tusiala 08:57, 23 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Też czekam
malgorzata_s... 10:52, 23 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No właśnie gdzie Cię wywiało
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
wietrzyk 15:48, 25 wrz 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Trochę czasu minęło od moich ostatnich wpisów i ogrodowych poczynań. Żyję, mam się nieźle Postaram się nadrobić zaległości w czytaniu. W pisaniu nie za bardzo mam się czym chwalić. Niewiele sadziłam, rozsypałam trochę kory, żeby ograniczyć chwastowisko. Całą aktualnie dostępną energię i czas musiałam poświęcić na bieżącą pielęgnację. Myślę sobie, że zima jest potrzebna nie tylko przyrodzie i naszym ogrodom, ale i ogrodnikom Przyda się zimowa przerwa na zebranie sił i myśli Ale do tego czasu jeszcze trochę pracy przed nami.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Kamajla 15:51, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
niedawno właśnie zastanawiałam się, że dawno nie pojawiały się informacje z Puszykowa ja również tutaj dowiedziałam się o gazetach i trawie...

Pozdrawiam
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies