Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

wietrzyk 08:57, 29 lip 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Pod brzozami:


Z tyłu derenie ellegantissima, w środku kosaćce syberyjskie, z przodu hakone. I jeszcze większe trawki dojdą z tyłu i po bokach. Rozstawienie dereni dzięki pomocy Marty Zielonej, ja chciałam dać oczywiście po mojemu, znaczy w linii
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
WilczaGora 09:07, 29 lip 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
wietrzyk napisał(a)
Melduję swoją obecność
Na razie znikać więcej nie planuję, mam też więcej czasu, ze spokojem nadrobię więc zaległości w Waszych wątkach A jest co czytać, już sobie podejrzałam to i owo Upały straszliwe, więc do ogrodu i tak da się wyjść od rana, albo później jak już słońce zachodzi. W ciągu dnia, nie wiem jak Wasze, ale mój organizm odmawia współpracy. Ostatnio z prac ogrodowych to głównie podlewam i pielę, na nic innego nie mam już sił.


a ja nawet nie mogę zmobilizować "mojego organizmu" do wieczornego pielenia
macham z Wilczej

p.s. nasadzenia bardzo fajne i dobrze, że derenie nie są w linii będzie ciekawiej i bardziej przestrzennie
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
zabaewa 10:07, 29 lip 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
No jesteś wreszcie
Ale oczko fajowo wyszło - super !!!
Rośliny- żeczywiście rosną i bujają niesamowicie. Mają świetny rok - szybciej ogród dojrzewa U mnie też wszystko buja jak szalone - tylko nasze organizmy nie mają ochoty nadążyć
My też jesteśmy właśnie w trakcie przebudowy oczka - w zupełnie innym stylu jednak. Pokażę - jak zrobimy

pozdrawiam Asiu
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
wietrzyk 10:38, 29 lip 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Dziękuję Zachęcona Waszymi pochwałami pokażę jeszcze jak mi się limki udały. Zachwycona jestem ich kwitnieniem, choć to dopiero pierwszoklasistki są

Mam też vanilki i pinky winky, choć te kwitną znacznie skromniej. Może w przyszłym sezonie, po wiosennym cięciu pokażą jeszcze na co je stać
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 10:41, 29 lip 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Rabata od frontu:
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
malgorzata_s... 10:49, 29 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Znalazła się zguba Cudne to oczko a raczej kwadracik wodny Ogród się bujny robi Przyszły sezon to już busz będzie Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
wietrzyk 11:00, 29 lip 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Monic napisał(a)
Takiego oczka to zazdroszczę - dokładnie taka forma mi sie podoba
Murowaliście samodzielnie?


Trochę mnie przeceniasz
Do zrobienia wykopu potrzebny był ciężki sprzęt, a do wymurowania sprawna ekipa murarzy i grucha z betonem. Ze względu na rozmach tych robót musieliśmy je wykonać przed założeniem ogrodu i potem poczekać trochę na wykończenie.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wiunia 12:09, 29 lip 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Witam Asiu
Oczko to wspaniały punkt w ogrodzie szczególnie w takie upały jak obecnie no a hortki masz piękne, ja sadziłam w maju takie 15 cm ale widzę, że mają pączki malusie, bo malusie ale zawsze no i urosły sporo! Czytam, że podlewasz i pielisz - ja nie mam siły na pielenie w suszu, jak popada to i owszem, ale narazie to tylko u mnie błyskawice i grzmoty, a deszczu ani kropelki
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
zabaewa 12:29, 29 lip 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Asia - na temat lilii odpowiedziałam z rozpędu u mnie
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Magdalena25 12:34, 29 lip 2014


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
wietrzyk napisał(a)
Rabata od frontu:


Ale ślicznie u Ciebie
Pozdrawiam i zaznaczam do odwiedzania
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies