Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród to moje hobby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to moje hobby

Nati 09:41, 05 lut 2014


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Dajano zgadzam się piękny ogród ale mało dostępny, przemiły gospodarz niech dodaje więcej fotek!! to miód na nasze serca

pozdrawiam Cię Franiu !!
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
ZbigniewG 10:10, 05 lut 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8910
Franko masz nieaktywny link w podpisie i w tym jest problem trzeba go poprawić czegoś tam brakuje jak będzie na zielono to już OK
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
dajana 13:50, 05 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Franiu obiecał że napisze do Danusi i poprosi o pomoc w aktywacji Czekajmy więc cierpliwie
Jasne Nati że mam rację taki ogród i niewidzialny, toz to grzech ! Miłego dnia wszystkim
Zbysiu trafiłeś
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Dorota123 22:22, 05 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witam, piękne rośliny, duża wiedza o nich i wspaniała pasja ogrodnicza. Miałam 2 razy klony, ale nie zagościły u mnie długo. Teraz jestem bogatsza o informacje z Twojego wątku, spróbuję jeszcze raz. Pozdrawiam i byle do wiosny
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
FrancoPolo 22:56, 05 lut 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witaj Dorotko, cieszę się i zapraszam ponownie.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Nati 23:04, 05 lut 2014


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
już jest super!!
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
FrancoPolo 23:18, 05 lut 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witam.Nic się nie dzieje więc czas coś wrzucić na ruszt. Tym razem będzie to mały projekt.TARASOWY OGRÓD Z STAWEM DLA KARPII KOI.
Projekt ogrodu powstał z myślą zagospodarowania działki rekreacyjnej za miastem.
Służy on weekendowym wypadom gdzie można odpocząć od zgiełku miastowego życia .
Znajduje się w nim staw z karpiami koi, mała altanka która daje schronienie przed słońcem. Dwa
leżaki służą d o konteplacjii na łonie natury. Ogród częściowo zacieniony przez drzewa daje pewną
intymnośc a taras wykonany z płyt nie nastręcza dużo prac z utrzymaniem i pielęgnacją ogrodu.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
FrancoPolo 23:49, 05 lut 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Przedstawiam inny projekt Jest to TAJEMNICZY OGRÓD. Dlaczego?. Dlatego że jest oddzielony przed widokiem sąsiadów .W zupełnej ciszy od zgiełku pozwala się zrelaksować.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
BarbaraM 08:34, 06 lut 2014


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Garden Com. nie daje rewelacyjnego efektu wizualnego choć widzę że sie potrudziłeś.
Chyba już najlepsze są jednak rzuty poziome.
Jeden plus: jak człowiek dojdzie do wprawy to można coś stworzyć na stokach,wyprowadzić podwyższone rabaty itp.

Śliczne masz kompozycje w swoim ogrodzie.
A klony palmowe są rewelacyjne.
Ja mam w swoim ogrodzie cztery.
Na razie nie mają pokaźnych rozmiarów ale jak na razie ładnie przetrzymują zimy.
Pozdrawiam.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
FrancoPolo 08:56, 06 lut 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witaj Barbaro. Tak to prawda. Nie jest łatwym programem jednak przy większej Można sobie poradzić . Również ilość kamer wstawionych też robi swoje. No i cena też robi swoje. Prawdziwy program dla profesjonalistów kosztuje kilkadziesiąt tysięcy. Pozdrawiam.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies