Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeden ogród – dwie osobowości

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeden ogród – dwie osobowości

MuSzka 11:26, 28 paź 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
On ma wydzielony kawałek tylko jego, co nie zmienia faktu, że jednak chciałby mieć rękę na pulsie jeśli chodzi o całokształt ogrodu. I często podaje mi niepodważalny argument, że głównie on pielęgnuje ogród, przycina, itd itp. wtedy kiedy ja siedzę z dziećmi.

Ale skoro dał się przekonać w ogóle do kamieni to może da radę go przekonać do innych rzeczy.

I jeszcze jeden pozytyw jest taki, że M lepiej przyjmuje rady od obcych którzy się znają na rzeczy niż ode mnie... Dlatego jak wpadniesz i nam coś doradzisz to prędzej myślę posłucha Ciebie niż mnie.

Pozdrawiam i Zapraszam do nas serdecznie.



____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
agatanowa 22:14, 03 gru 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Agatko, gdzie jestes? Co słychać?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Gardenarium 23:19, 03 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fakt pielęgnowania ogrodu przez eMa daje mu lepsze fory Rozumiem to.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MuSzka 13:14, 25 mar 2014


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
Chyba jestem jak roślina (dopiero wracam do życia po zimie). Ciągle zaganiana. Mam nadzieję że będę mieć chwilę czasu choćby na wstawianie zdjęć. Bo nie wiem czy dam radę być w tym roku tak aktywna jak w zeszłym. Córki rosną, zwłaszcza młodsza i coraz więcej trzeba za nią biegać a do tego robię kurs pedagogiczny. Doba powinna mieć 48 godzin.
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
agatanowa 15:19, 25 mar 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Muszka, cieszę Cię, że Cię widzę
Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę na wpadanie tutaj od czasu do czasu, czekam na zdjęcia A z zimą, to Cię doskonale rozumiem.
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
MuSzka 13:12, 02 maj 2014


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
na ten rok znowu się szykuje sporo zmian nowe rabaty nowe rośliny, przesadzanie.

najpierw może zacznę od nowo powstającej rabaty (na razie to rabata widmo bo nie ma na niej roślin) tymczasem tępimy trawę w czym pomaga nam agrowłóknina bo po jesiennym tępieniu trawy ręcznie pod inną rabatę zupełnie odechciało nam się działać w taki sposób. Tutaj potrzeba więcej cierpliwości, ale za to nie trzeba się aż tak namęczyć.


Jak trawa zgnije to zaczniemy sadzenie.
pewnie najwcześniej na jesieni.

Ja chciałam większą niż jest tzn 3 m a mąż mniejszą tzn 1 - 1,5 maks ale w końcu drogą konsensusu w najszerszym miejscu rabata ma 2,40 m oboje jesteśmy w miarę zadowoleni więc nie jest źle.
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
agatanowa 17:45, 02 maj 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Oho, dzieje się Ciekawe, co będzie na tej rabacie... Zapomniałam, jak się nazywa ta metoda wypalania darni i chwastów (w tym ich nasion) słońcem pod folią, ale stosowana jest u anglosasów

W zw. z wiciokrzewem odpowiedziałam u siebie
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
kachat 16:15, 31 lip 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
MuSzka, żyjesz..? Jak tam ogródek, też jeszcze żyje..? Jak nowa rabata?
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
MuSzka 23:20, 03 sie 2014


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
ŻYJĘ

tylko niedawno skończyliśmy rabatę bo na dwa tygodnie wylądowaliśmy z młodszą córką w szpitalu. długo by opowiadać

a oto jak rabata wygląda. Mój M się naprawdę spisał. A ja jestem szczęśliwa że wreszcie znaleźliśmy wspólny ogrodowy język.




jestem wdzięczna jednej koleżance z forum która była naszą inspiracją. pisała u siebie że można inspirować się jej rabatą więc zainspirowani stworzyliśmy takie coś.
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
MuSzka 23:31, 03 sie 2014


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
a tu nasza wspaniała inspiracja - kasia. Chociaż już chyba nie wchodzi na forum. :/
http://www.ogrodowisko.pl/watek/53-kasia-w-ogrodzie?page=19
ale to był strzał w dziesiątkę i połączenie dwóch różnych osobowości
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies