Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci

Kindzia 21:16, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Pożałuję ale chyba aż tak nie boli bo chlapnął tego drina i charczy na kanapie. Spać może to cheba nie jest źle.

Uspokajacza dostał Dobry był, pomocny
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 22:39, 07 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ale Ci stronek przybyło , czytam i czytam i końca nie widac, ale w końcu nadrobiłam. Miłego dnia jutro zycze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgorzata_s... 22:48, 07 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Bogdzia napisał(a)
Ale Ci stronek przybyło , czytam i czytam i końca nie widac, ale w końcu nadrobiłam. Miłego dnia jutro zycze.


Dziękuję bardzo że Ci się chciało.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 08:53, 08 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Małgoś...budziły mnie spadające kasztany w nocy...to już nie jest oznaka młodości...moją Mamę budził pies chodzący po schodach...jamnik, żeby nie było

Z łepetyną trochę lepiej dzisiaj

Miłego dnia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 08:56, 08 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Fajnie że z głową lepiej. Mnie też budzi byle co. Może te kasztany duże w tym roku i bardziej hałasuja .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 09:04, 08 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042


Trza pracować...mus jest...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
GorAna 09:34, 08 paź 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Fajnie że z głową lepiej. Mnie też budzi byle co. Może te kasztany duże w tym roku i bardziej hałasuja .


Mnie czasami budzi tupot ptaszków na rynnie...z Kasią mogłabym podać sobie rękę....wina zmian ciśnienia...ale praca w ogrodzie przynosi ulgę
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
gdzie_idziesz 09:48, 08 paź 2013


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Witajcie gaduły
Gosiu, super avatarek masz. Ale ten fotel to chyba nie jest zbyt wygodny.
Chciałabym żeby mnie budził tupot ptaszków na rynnie, albo kasztanów.
Ale budzi tupot małych stópek z dodatkowym podkładem w postaci syreny. Ostatnio co noc, kilka razy. Jak nie jedno, to drugie. Synek odreagowuje pójście do przedszkola w nocy i moje pójście do pracy. Córce odezwały się dawne, miałam nadzieję że już zapomniane nocne problemy. Noc kończy wielki pies sąsiadów ujadający co rano między godziną piątą a szóstą.
Mój Krzyś to anioł. Wczoraj już po zmroku przesadzał kolejne krzaki bukszpanu. Kolejny pomysł żony)
Na szczęście już się nauczył że zony pomysły się wykonuje bez gadania, bo żona ma fajne pomysły.
____________________
Natalia słoneczny zakątek
ANIA 10:37, 08 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Małgosiu przybiegłam zobaczyć co u Ciebie, a tu nie poznaję u kogo jestem Świetny awatarek.
A propos pobudek i nieprzespanych nocy - dołączam się do grona niewyspanych. Ja notorycznie od trzech lat chodzę jak w letargu i czekam na pierwszą przespaną całą noc. A tak rozpusciłam córeczkę, że nie dość że nie śpi w swoim łóżeczku, to tak się rozkłada w naszym łóżku, że śpimy na samych krawędziach powyginani w paragrafy chińskie. A jak w tygodniu nie mozna jej dobudzić by wstała, to w weekendy mamy pobudkę po 6.00.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Katkak 11:59, 08 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Skąd ja to znam Do przedszkola, żeby jaśnie Pana obudzić trzeba kombinować jak koń pod górkę, a i tak narzeka, że mu żółtko nie weszło A w weekendy skoro świt gotowy do zabawy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies