Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Zieleń to Życie 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń to Życie 2013

Joku 10:41, 01 wrz 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Obejrzałam całą waszą relację, najpierw na małym ekranie telefonu, po nocy , a teraz po raz drugi już szczegółowo w większym rozmiarze. Dziękuję bardzo. Piękne zdjęcia wszystkich fotoreporterów.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Mala_Mi 12:25, 01 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
To było najpiękniejsze moim zdaniem





Dla mnie to najładniejsza rabata
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ele2001 12:53, 01 wrz 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Byłem zwiedziłem,zaplanowałem dwa dni zwiedzania ale obleciałem wszystko w kilka godzin kompozycje ładne jak na załączonych fotorelacjach ale czuje niedosyt bardzo małe te stoiska
Fakt szefowa tak fajnie zrobiła zdjęcia że oglądając je na forum wystawa wydaje sie ogromna.
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Debra 12:56, 01 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
ele2001 napisał(a)
Byłem zwiedziłem,zaplanowałem dwa dni zwiedzania ale obleciałem wszystko w kilka godzin kompozycje ładne jak na załączonych fotorelacjach ale czuje niedosyt bardzo małe te stoiska
Fakt szefowa tak fajnie zrobiła zdjęcia że oglądając je na forum wystawa wydaje sie ogromna.



)))))
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Mala_Mi 13:06, 01 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aniu MOnte - Zbyszek ma chyba sosnę "Oko smoka" czy coś takiego w tłumaczeniu.. bardzo podobna, ale ta jaśniejsza.

Może i mała wystawa, ale Polska się dopiero rozkręca w tej dziedzinie.. i dobrze że sie rozkręca.. ostatni prawdziwi ogrodnicy zniknęli po wojnie.. to też trzeba odbudować ze zniszczeń.
Dobrze że są takie wystawy, bo można zobaczyć w jednym miejscu nowości na rynku.. zresztą takie wystawy są chyba raczej pod "fachowców" zajmujących się projektowaniem ogrodów.. i oni wypatrzą te perełki.. .. Nikt i tak dokładnie tego co pokazane nie będzie kopiował. To tak jak z wystawami budownictwa... fachowcy wypatrzą nowości, a całych domów nikt tam raczej nie pokazuje, tylko poszczególne elementy

Mi się fotorelacja podobała..... lista chciejstw rośnie, a miejsca brak..... biedna jestem i nieszczęśliwa... ale kawałek nowej rabaty jeszcze powstanie.. wiec phlox Neon Flare... zapisany Te ostróżki już widziałam.... zęby na nie ostrzę ...
I koniecznie do hortensji podsadzić jeżówkę o malinowej barwie.... bardzo mi sie to spodobało połączenie.. a mam miejsce pod hortensją...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
MaciejK 14:12, 01 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 368
Na targach byłem razem z Przemkiem najbardziej podobały mi sie topiary


W tym ujęciu hortensje fajnie wyglądają ze srebrną budleją

Wystawa nie powaliła mnie na nogi jak na największą w Polsce to to troche cieniutko-kiermasz roślin maluśieńki ledwo dało się przejśc takie moje zdanie...
____________________
Ptasi Ogród
Debra 17:23, 01 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
MaciejK napisał(a)

W tym ujęciu hortensje fajnie wyglądają ze srebrną budleją

Wystawa nie powaliła mnie na nogi jak na największą w Polsce to to troche cieniutko-kiermasz roślin maluśieńki ledwo dało się przejśc takie moje zdanie...


Tak dla wyjaśnienia moich wątpliwości, bo ja tu widzę hortensje, rozchodnika i czyściec wełnisty

Co do ocen wystawy w pełni się zgadzam - mała, pomieszczona w jednej hali, stoiska powtarzalne, malutkie, kiermasz - i tak jak dla mnie najlepszy z całej wystawy, bo konkretny
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
monteverde 17:30, 01 wrz 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
asc napisał(a)
Aniu MOnte - Zbyszek ma chyba sosnę "Oko smoka" czy coś takiego w tłumaczeniu.. bardzo podobna, ale ta jaśniejsza.

Może i mała wystawa, ale Polska się dopiero rozkręca w tej dziedzinie.. i dobrze że sie rozkręca.. ostatni prawdziwi ogrodnicy zniknęli po wojnie.. to też trzeba odbudować ze zniszczeń.
Dobrze że są takie wystawy, bo można zobaczyć w jednym miejscu nowości na rynku.. zresztą takie wystawy są chyba raczej pod "fachowców" zajmujących się projektowaniem ogrodów.. i oni wypatrzą te perełki.. .. Nikt i tak dokładnie tego co pokazane nie będzie kopiował. To tak jak z wystawami budownictwa... fachowcy wypatrzą nowości, a całych domów nikt tam raczej nie pokazuje, tylko poszczególne elementy

Mi się fotorelacja podobała..... lista chciejstw rośnie, a miejsca brak..... biedna jestem i nieszczęśliwa... ale kawałek nowej rabaty jeszcze powstanie.. wiec phlox Neon Flare... zapisany Te ostróżki już widziałam.... zęby na nie ostrzę ...
I koniecznie do hortensji podsadzić jeżówkę o malinowej barwie.... bardzo mi sie to spodobało połączenie.. a mam miejsce pod hortensją...


Aniu te nowości były już w tamtym roku oprócz tej sosny, za bardzo się iglakami nie interesuję, tylko ceny za wysokie, jedna ostróżka ta makowa i teraz jest ale za 35 zł mus poczekać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
martaibartek 17:30, 01 wrz 2013


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
kaisog1 napisał(a)
...i fale... i piękne jeżówki...



Cudowna kompozycja

Kto rozpoznaje co to za odmiana żurawki jest na dole?
____________________
MaciejK 17:45, 01 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 368
Na tamtym zdjęciu to nie czyściec tylko buddleja "silver anniversary" no troche podobne do czyścca ja szukałem na kiermaszu prezentowanego na halach- ligustru lodense , ostrokrzewu drobnolistnego convexa,laurowiśni piri i gajo,reszte roślin prezentowanych na kiermaszu mam pod nosem dlatego wydała mi się słaba
____________________
Ptasi Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies