Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 10:25, 09 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)

To starajcie się

To wstępnie jesteśmy ustawieni.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:27, 09 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82134
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 10:30, 09 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
anna_g 13:11, 09 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Katkak napisał(a)

a zbiory cieszą ogromnie. Nawet nie przypuszczałam, że aż taką frajdę oboje z Krzysiem będziemy mieć


Fajne te pomidorki i ta jajowata rabatka też mi się podoba. Oglądnęłam zdjęcia z Sandomierza.
Ładnie u Ciebie jest Kasiu bardzo, tak kolorowo, trochę tajemniczo, gęsto.
Miło mi się spacerowało. Pozdrawiam
ps. i oczywiście gratuluję Mai
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
malgorzata_s... 14:13, 09 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasia widzę że liczysz że trawnik odrośnie jak po kamieniach będziesz chodzić? ObyW tym roku to jakaś masakra dla trawników.Wycieczka super. Napisz mi na pv kochana po ile te cudne kwiatuchy metalowe
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 07:24, 10 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
anna_g napisał(a)


Fajne te pomidorki i ta jajowata rabatka też mi się podoba. Oglądnęłam zdjęcia z Sandomierza.
Ładnie u Ciebie jest Kasiu bardzo, tak kolorowo, trochę tajemniczo, gęsto.
Miło mi się spacerowało. Pozdrawiam
ps. i oczywiście gratuluję Mai

Dzięki Aniu. Tych pomidorków jestem bardzo ciekawa. Śmieszne, wyglądają jak gruszki. Tak, mam baaardzo gęsto, chwast ma ciężki żywot. Dzięki za miłe słowa
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 07:27, 10 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasia widzę że liczysz że trawnik odrośnie jak po kamieniach będziesz chodzić? ObyW tym roku to jakaś masakra dla trawników.Wycieczka super. Napisz mi na pv kochana po ile te cudne kwiatuchy metalowe

Gisia dziś troszkę popadało, ale to kropla w morzu i liczę na więcej. Z tymi kamieniami mi się podoba i wydaje mi się, że trochę odwracają uwagę od tego spalonego trawnika. Zobaczymy co z nim będzie. Jak nie da rady to usunę co zostało i na jesień wysieję nowy. Wiadomość poszła.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mala_Mi 07:52, 10 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Big Daddy - wyleci z tego miejsca z hukiem.. to potffór a nie hosta

Ozdoby są śliczne.. dobrze że na takie nie natrafiłam to budżetu nie zrujnowałam.. ale z rabatowego kuponu kupiłam chińską szajsowatą ozdobę.. szajs nie szajs ale śmieszna I tak by kasa przepadła z rabatu Mogłam kupić coś bardziej praktycznego, ale wystarczyło i na Vidaron..tylko kto będzie malował??
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Katkak 08:42, 10 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mala_Mi napisał(a)
Big Daddy - wyleci z tego miejsca z hukiem.. to potffór a nie hosta

Ozdoby są śliczne.. dobrze że na takie nie natrafiłam to budżetu nie zrujnowałam.. ale z rabatowego kuponu kupiłam chińską szajsowatą ozdobę.. szajs nie szajs ale śmieszna I tak by kasa przepadła z rabatu Mogłam kupić coś bardziej praktycznego, ale wystarczyło i na Vidaron..tylko kto będzie malował??

Czyli to big powinno było dać do myślenia. A mówię do ema żeby sprawdził wielkość, to nie, nieduża będzie. Ale Jemu tak rzadko roślinki w ręce się pchają, że nie mogłam odmówić'
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 13:58, 10 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Katkak napisał(a)

Gisia dziś troszkę popadało, ale to kropla w morzu i liczę na więcej. Z tymi kamieniami mi się podoba i wydaje mi się, że trochę odwracają uwagę od tego spalonego trawnika. Zobaczymy co z nim będzie. Jak nie da rady to usunę co zostało i na jesień wysieję nowy. Wiadomość poszła.


Dzięki doszło
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies