Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gdzieś wśród łąk

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzieś wśród łąk

wietrzyk 11:52, 18 paź 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Bardzo piękny, o indywidualnym charakterze ogród. Trafiłam tutaj z innego wątku i bardzo mi się podoba
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
jambosana 20:41, 18 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
barbara_krajewska napisał(a)

Irgi jesienią są cudne Osobiście nie przepadam za nimi, bo bardzo się rozsiewają, a irga płożąca Dammera jest ekspansywna, choć doskonała na skarpy
Sama mam irgę poziomą, a płożącą zlikwidowałam.


Mnie pozioma tak bardzo się nie rozsiewa, w każdym razie daję sobie z nią radę. A płożąca, jest cięta kilka razy w sezonie, uwielbiam ją, absolutnie spełnia swoją funkcję zadarniacza.
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
jambosana 20:42, 18 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
wietrzyk napisał(a)
Bardzo piękny, o indywidualnym charakterze ogród. Trafiłam tutaj z innego wątku i bardzo mi się podoba


A dziękuję, zwłaszcza za ten indywidualny charakter.
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
agata_chrosc... 19:43, 27 paź 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Witaj,
bardzo masz piękny ogród. Piękne zestawienia i wszystko zadbane. Najbardziej mnie zaskoczyły niezwykle zdrowe róże. O tej porze roku nie zauważyłam ani jednego listka z plamistością. Myślałam, ze to niemożliwe! Zdradzisz czym traktujesz swoje róże, ze takie zdrowe i dorodne? pozdrawiam
____________________
ogród w Holandi
jambosana 21:44, 27 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
agata_chroscicka napisał(a)
Witaj,
Najbardziej mnie zaskoczyły niezwykle zdrowe róże. O tej porze roku nie zauważyłam ani jednego listka z plamistością. Myślałam, ze to niemożliwe!


Niemożliwe... Na zdjęciach tych z plamistością pewnie nie ma. Recepta na plamistość jest jednak: sadzić te najzdrowsze odmiany (z ADR), sadzić w lekko przewiewnym miejscu, stosować nawozy naturalne i pryskać czosnkiem i bioseptem. Chemia w ostateczności. Dziś obrywałam liście z plamistością, żeby je spalić. Nie miałam co obrywać na: Elizbeth Quenn, Sunny Rose, Iceberg,The Pilgrim, Golden Gate, White rose, Bassino. Najwięcej było na Ballade i jednej rumbie, inna w tym samym miejscu, ale od innego sprzedawcy, cała w plamistości. Sporo na The fairy dance i Artur Bell.
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
Magda_z_Chrz... 08:36, 30 paź 2013


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 87
Wpadłam z rewizytą i jestem zachwycona! Piękne zestawienia, cudnie wkomponowujesz trawy. Tyle zwiewności w ogrodzie! Perowskie, róże, hortensje... po prostu ślicznie.
____________________
pozdrawiam Magda Pasje ogrodnicze Magdy *** Podróże- ogród w Weinheim
Joaska 10:46, 30 paź 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Bradzo lądny ogród, zapisuję żeby w zimę mieć co oglądać
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
jambosana 15:46, 01 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
Joasiu, Magdo, dziękuję za odwiedziny i pochwały ogródka. Teraz w ogródku brzydko niestety, po pierwsze z racji pory roku, a po drugie i widać , że ostatnio w ogóle do niego nie zaglądam, chwasty, trawa zagląda do rabat, liście wszędzie... Czasu brak, dzień taki krótki...
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
inag 20:07, 03 lis 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
"...Mój ogródek nie ma oryginalnych roślin, nie jest wymuskany, zadbany, stąd opory przed jego pokazaniem...."

Co takiego??? Kobieto kochana o czym Ty mówisz??? On jest przeuroczy, śliczny, zadbany, przemyślany, kolorowy, bajeczny po prostu! Zakochałam się w nim...
Chciałabym taka projektantkę mieć u siebie
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
barbara_kraj... 21:43, 03 lis 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
A ja tej tojeści jestem wciąż ciekawa
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies