Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurkowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurkowo

gierczusia 21:55, 01 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aaaa... A pomyślałaś o wyprawie na giełdę w Tychach ???... Może parę groszy zaoszczędzisz ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Elik 22:06, 01 wrz 2013


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Elu, o giełdzie nie pomyślałam, ale nie ma to jak zajrzeć na forum! Dzięki. Będę mieć wolne, to zrobię sobie wycieczkę po roślinki - tu i tam, rośliny mam już namierzone z cenami, więc jak uda się taniej to jak najbardziej - parę groszy się zawsze przyda. Kupię sobie więcej cebulowych.
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
Elik 18:57, 02 wrz 2013


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Wstawiam mojego bohomaza Aaaa, trochę masakra, zwłaszcza kolory Ale to tak poglądowo tylko. Powiedzmy, że tak by to wyglądało w lipcu. Wystawka zachodnia.



I zastanawiam się tylko czy dam radę wcisnąć drugiego miskanta za hortensję czy nie będzie miał za mało miejsca? Pomyślałam sobie, że zakupię 2 a tego drugiego upchnę najwyżej gdzie indziej.
Na przedzie fioletowa obwódka. Tutaj akurat w wersji roboczej żeniszek. Ale to na razie roboczo. Chyba chciałabym coś jednorocznego, żeby przez całe lato kwitło. Za obwódką fioletową - runianka japońska (albo Green Carpet albo Variegata). Bardziej podoba mi się Variegata
Poza tym czytam o werbenie i kusi żeby wpakować tam jeszcze werbenę.

A teraz kto zgadnie co to za patyk? No....wie ktoś? Nieee? Uwaga, to moja LIPA. Małżonek przytargał takiego lipnego patyka a on zaczął rosnąć i wypuścił liść. Ciekawe czy przeżyje?

____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
grembosia 19:09, 02 wrz 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Pomysł na rabatę fajny.
A hortensja, to nie lepiej Limka?
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Elik 19:19, 02 wrz 2013


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
grembosia, właśnie długo nad tym myślałam i chyba jednak nie Limka. W każdym razie nie tutaj.
Tu mam okno na wysokości 1,4 m i szkoda by było Limkę tak ciachać. Limkę będę chciała, ale w innym miejscu - tam, gdzie będzie mogła sobie do woli rosnąć.
A na Incrediball zachorowałam i koniecznie muszę ją mieć. Te wielkie białe, okrągłe kule. I podoba mi się, że wcześniej zaczyna kwitnąć. Ciekawe tylko czy będzie się pokładać tak jak Anabelle? I jeszcze koniecznie chciałabym gdzieś Vanille Freise!
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
kachat 19:48, 02 wrz 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Zaglądam do Mazurkowa

Rabata na rysunku bardzo fajnie wygląda. Widzę, że wybrałaś powojnika JPII - mnie też on baaaardzo wpadł ostatnio w oko i już go sobie zamarzyłam w moim "ogrodzie" A Vanille Fraise kup koniecznie, kup! To chyba najładniejsze hortensje, jakie do tej pory widziałam. Choć Phantom też mi się niedawno rzucił w oczy, że też jest piękny
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Elik 20:18, 02 wrz 2013


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Kachat, witam Cię serdecznie. Mój małżonek stwierdził, że dzisiaj to bardzo musiało mi się nudzić
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
roza333 20:41, 02 wrz 2013

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 97
Witaj plan wygląda całkiem fajnie na forum znajdziesz masę inspiracji jak każda z nas.
Enya73 też jestem z Tarnowskich Gór
____________________
ogrod rozy333
leon60 20:50, 03 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wpadam z rewizytą
Podoba mi się rabatka, jeśli nie Limki to może mniejsza ich kuzynka Little Lime ? tez piękna a na Vanille Fraise to i ja zachorowałam i na pewno w przyszłym roku u mnie zagoszczą
Będę zaglądać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
malgorzata_s... 21:29, 03 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Witam ponownie. Ja trochę dalej od Katowic ale na kawkę też się piszę kiedyś. Może gdzieś w połowie drogi.
Goczałkowice np.? Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies