Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurkowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurkowo

gierczusia 19:27, 17 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aaaa.. ... W Obiku jest kora przekompostowana ... Wygląda jakby ktoś ją wielki dziurkaczem urządził ... Fajnie na rabacie się prezentuje .... To tak w kwestii kory.. Poczekaj , może fotkę uda mi się namierzyć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:40, 17 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nooo cały kompiuter przekopałam i ni ma ... Ukradli fotkę złodzieje

Buziaki Elciu..,
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Matka 21:05, 17 wrz 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Elik napisał(a)
Jeszcze co chciałam Wam pokazać a z czym się noszę od jakiegoś czasu to powiedzmy, że plan ogrodu.
1 kratka = 1 m




prawie jak u mnie
____________________
U Matki
gierczusia 18:31, 19 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Noo tak ... Elusi nie ma ... Urodzinuje się i urodzinuje ... 4 imprezy w jednym tygodniu , to naprawdę pałera trza mieć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Elik 15:49, 21 wrz 2013


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Hej Eluś, teraz zaglądam dopiero, bo tydzień zleciał migusiem (przez te imprezy też I żadna nie była moją własną, bo ja to letnia dziewczyna jestem.
O rh czytałam, czytałam, czytałam i coraz to bardziej głupia byłam. Bo nijak nie wiem gdzie je posadzić. No bo tak – słońca pełnego nie bardzo, ale pełnego cienia takiego od budynku też nie. A pod drzewem też nie bardzo – bo płytki system korzeniowy…Muszę na spokojnie przemyśleć i do Bogdzi też zajrzeć, ale na razie czasu mało. Tą korę o której piszesz- wiem już jaka i w Leroyu też jest. Fajnie wygląda, bo drobniejsza i ciemniejsza i chyba będziemy ją kupować na następne rabatki .

Bogda, pod względem planu czy rozmiarów? Czy nasadzeń?


A co u nas? Zakupiłam sobie ostróżki na moją rabatkę floksową. Kusi mnie strasznie by jeszcze do tego dorzucić szałwię, trawę (turzycę evergold), bodziszki czerwone – karminowe. Pan Mąż ze mną zwariuje jak nic Jak będę mieć chwilkę to wrzucę Wam mój wspaniały rysunek - mojego zamysłu.

Chodziłam dziś i obserwowałam. Rośliny chyba żyją Chociaż nie wiem jak te floksy nieszczęsne, ale pewno na wiosnę się okaże kto przeżył a kto nie.
A czy to normalne, że moje hortensje no-name (ogrodowe?) mają teraz czerwone liście?

I chciałabym jeszcze kogoś przedstawić:


Jeszcze przebywa ze swoją mamunią, ale mamy nadzieję, że jak tylko będzie ciut starszy i bardziej samodzielny zamieszka z nami w Mazurkowie.
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
KasiaWB 17:40, 21 wrz 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
śliczny kiciuś słodziak
u mnie horti od 3 sezonów rosną w pełnym słońcu, jak są podlewane to wytrzymają, szczególnie limki, bardziej Anabelki mogą się pokładać. Ja mam wszystkie podwiązane na wszelki wypadek a co do czerwonych liści, to mam jedną horti - serrata Bluebird, która obecnie ma już czerwone liście.
Masz bardzo ładną działkę, a ogród będzie śliczny Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
malkul 17:43, 21 wrz 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Ale maluszek, mój synuś piszczy tu z zachwytu
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
leon60 20:17, 21 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ale słodziak o Boziu kocham kociaki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
gierczusia 21:38, 22 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kicia rewelka ... Bo ja kociara jezdem ... I to straszna ... Buziam Elu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:41, 22 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Co do sadzenia rodka.. Moje rodki rosną pod domem , mają słońce góra godzinkę rano .. I mają się dobrze

A co sadzenia koło drzew... Są różne systemy korzeniowe... Np klony japońskie bardzo dobrze się sprawują koło rodków... Więc to zaleźy ..,

I znów namieszałam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies