Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

madeline28 19:21, 25 mar 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Łaaał, niezłe zdobycze Ja też w tym roku pokusiłam sie na aksamitke żółtą ( taką jak Ty masz). Wysiałam już ze trzy tygodnie temu, bo nie mogłam sie doczekać, a teraz sie martwie czy nie za bardzo wyrośnie
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
lena 20:42, 25 mar 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
jestem z rewizyta widze, ze przygotowania do sezonu ruszyly pelna para! Jak to wszystko wykielkuje to bedzie bajecznie
____________________
Kardówka
Asiuniaa 20:58, 25 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Ja też z rewizytą, bardzo ciekawie się robi, super plany !
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
kitek81 22:20, 25 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ale masz kolekcję nasion, pięknie i kolorowo będzie w tym sezonie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 19:29, 26 mar 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Jestem w szoku, wysiewałam wiele nasion, miałam wiele donic, ostatnio pomyślałam że moja biała petunia zamiast się rozrastać marnieje, latały ajkies msuzki, więc pomslałam że podjadają moze, popsikałam muchozolem, dziś patrze a tam ani jednego listka, pusta doniczka, znalazłam jedną maleńką pliszke. Co to do licha moze być, spotkał sie ktoś z czymś takim, boje się, bo sadzonek mam sporo.
____________________
Lucyna
kitek81 21:54, 26 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
dziwne, ale nie doradzę co to może być! u mnie muszki też latają, takie drobniejsze niż owocówki, ale nie zauważyłam, żeby roślinki niszczały!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Agatek 07:39, 27 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
witam,
kiedyś gdzieś czytałam, że te małe muszki wylęgają się w ziemi w kwiatkach, mi one roślinek nie zjadają na szczęście, wyczytałam również, że pomaga wysypywanie herbaty z torebeczek właśnie na ziemię, powinno to troszkę odżywić rośliny i zapobiec muszkom. Ja u siebie stosowałam to ale tylko na dużych roślinach pokojowych i chyba pomaga, na sadzonkach jeszcze nie kombinowałam,
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Luckaa 21:26, 29 mar 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
kitek81 napisał(a)
dziwne, ale nie doradzę co to może być! u mnie muszki też latają, takie drobniejsze niż owocówki, ale nie zauważyłam, żeby roślinki niszczały!


Widzisz kasiu ja psieknęłam już drugi raz muchozolem, a w sumie dopiero ta petunia mnie zaciekawiła, tak to trudno sie połapać, jak co jakiś czas się coś sieje.
____________________
Lucyna
Luckaa 21:27, 29 mar 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Agatek napisał(a)
witam,
kiedyś gdzieś czytałam, że te małe muszki wylęgają się w ziemi w kwiatkach, mi one roślinek nie zjadają na szczęście, wyczytałam również, że pomaga wysypywanie herbaty z torebeczek właśnie na ziemię, powinno to troszkę odżywić rośliny i zapobiec muszkom. Ja u siebie stosowałam to ale tylko na dużych roślinach pokojowych i chyba pomaga, na sadzonkach jeszcze nie kombinowałam,


Tylko ciekawe skąd to się wzięło, z powietrza czy może kupiłam z ziemią.
____________________
Lucyna
anna_p_k 10:38, 30 mar 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Witam zaglądam z rewizytą i musze napisać, że bardzo dużo prac już dokonaliście, to co najgorsze to już za Wami teraz to co cieszy o wile bardziej to sadzenie roślinek i zaglądanie czy rosną bedę zaglądać chociaż nie wiem czy do projektowania się przydam bo jakoś po swoim ogródku widzę, że tak łatwo mi to nie przychodzi pozdrawiam, dzieciaczki cudne
____________________
Ogródowe-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies