Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

AnnaCh 22:08, 04 mar 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jak pięknie u Ciebie, kolorowo, wiosennie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
nyna76 23:13, 04 mar 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1653
Hej, a ja wypróbuję rozmnożenie rozchodników sposobem tu u Ciebie podanym przez którąś z dziewczyn, czyli ucięcie i ukorzenienie małych kapustek ... jestem bardzo ciekawa rezultatów.
Jak chłopcy dogadują się z siostrą ?
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
zoja 23:33, 04 mar 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
nyna76 napisał(a)
Hej, a ja wypróbuję rozmnożenie rozchodników sposobem tu u Ciebie podanym przez którąś z dziewczyn, czyli ucięcie i ukorzenienie małych kapustek ... jestem bardzo ciekawa rezultatów.


Wtrace sie...
Lepszy sposob na rozchodniki - bo efektowniejszy - to skrocenie ich w polowie maja i tego co oberwiemy/utniemy wsadzenie do ziemi. Jesienia mamy pieknie zageszczony matczyny egzemplarz i mnostwo tych oberwanych. Juz jesienia te ukorzenione przesadzalam na miejsca docelowe i mialy korzenie jak pięść, teraz po zimie wszystkie maja po kilka kapustek

Paulinka u Ciebie jak zawsze wszystko pieknie dograne cudna wiosna
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
KasiaBawaria 07:17, 05 mar 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Witaj!
Pieska trzeba uczyc niegryzienia- nauczy sie ale trzeba byc konsekwentnym. Ja przy swoim pierwszy miesiac mialam cale pogryzione rece od tych cienkich igielek, kurtki poniszczone, bo jak zlapal to od razu dziura. Teraz jest baaaaardzo delikatny.
____________________
Zapraszam na kawe
Agatek 08:14, 05 mar 2019


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Rety u Ciebie już ruszają przycięte trawy? szybko
Pięknie wszystko się u Ciebie rozrasta muszę podpatrzyć coś i zainspirować się
Jak tam dzieciaczki? biegają już po ogrodzie i bawią się w domku?
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Kawa 09:41, 05 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej Paulinko

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
paulina_ns 15:36, 05 mar 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)
Ale lubię te Twoje wszystkie ozdoby ogrodowe i domowe Podoba mi się to jak łączysz takie dodatki


Dziękuję Kasiu, a ja uwielbiam u Ciebie Twoje róże i altankę i już nie mogę się doczekać zdjęć
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
jolka 20:41, 05 mar 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Fajne te Twoje lasy w szkle I krokusiki miodzio.
U mnie też się pokazują, ale jakoś mało jeszcze.
Nie spieszy im się do wiosny


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
adkawi 20:54, 05 mar 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Tak Paula zaglądałam do Ciebie z nadzieją ,ze cos napiszesz .Ja również w zimę bawiłam się w nasadzenia w słoikach ,fajne słoje ostatnio były w pepko za 19,99 kupiłam dwa.Nawet w B były razem z paprotką w środku tez kupiłam dwa ,ale musiałam trochę zmodyfikować ponieważ paprotka była włożona do środka z doniczką .W pustych posadziłam miniaturowe skrzydłokwiaty,jeden powędrował do przyjaciółki na urodziny .
Cudne kwiatuszki u Ciebie
____________________
Adrianna
nyna76 23:43, 05 mar 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1653
zoja napisał(a)


Wtrace sie...
Lepszy sposob na rozchodniki - bo efektowniejszy - to skrocenie ich w polowie maja i tego co oberwiemy/utniemy wsadzenie do ziemi. Jesienia mamy pieknie zageszczony matczyny egzemplarz i mnostwo tych oberwanych. Juz jesienia te ukorzenione przesadzalam na miejsca docelowe i mialy korzenie jak pięść, teraz po zimie wszystkie maja po kilka kapustek

Paulinka u Ciebie jak zawsze wszystko pieknie dograne cudna wiosna



Wspaniale, bardzo dziękuję. Spróbuję na pewno.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies