Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Tarnowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Tarnowie

Mala_Mi 21:33, 14 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Chciałam napisać woow na Twojego powojnika, zawsze nim się zachwycam.. bo perfekcyjny ogród powoduje, że łapie doła moralnego..

Ale wisteria u sąsiadów faktycznie wymiata.. mus moja pociachać w końcu jak trzeba..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Aneczka 16:22, 15 maj 2019


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Richie napisał(a)
[b]




Obłędna jest ta ściana róż Jak obcinasz przekwitnięte kwiaty tej róży, z drabiny? Można wiedzieć jaka to róża?
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
AgataM 17:21, 15 maj 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Wooooow, wooooow, woooow!!!!!!!
Jestem pod wrażeniem. Cuuuudnie
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Bogdzia 20:30, 15 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Rysiu czasem do Ciebie zaglądam ale nic nie piszę bo ile można powtarzac że jest pieknie , a zawsze tak własnie jest . Perfekcja dla mnie nie do naśladowania bo jestem bałaganiarą.Dzis prócz oczywiscie obieli zachwyciła mnie piwonia drzewiasta,piękna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 20:44, 15 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Rysiu wszystko masz takie zadbane, dopieszczone. Pięknie. Powiedz jak często tniesz obielę? Z mojej się taki krzaczor zrobił mało zwarty, a nawet rozlazły bym powiedziała i chyba pora najwyższa by solidnie ją przyciąć. Akurat przekwita.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Richie 21:01, 15 maj 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Aneczka napisał(a)


Obłędna jest ta ściana róż Jak obcinasz przekwitnięte kwiaty tej róży, z drabiny? Można wiedzieć jaka to róża?


Bardzo dziękuję Aniu. Róże to Rosarium Uetersen i Sympatia. Oczywiście drabina musi być w pobliżu
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 21:17, 15 maj 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Katkak napisał(a)
Rysiu wszystko masz takie zadbane, dopieszczone. Pięknie. Powiedz jak często tniesz obielę? Z mojej się taki krzaczor zrobił mało zwarty, a nawet rozlazły bym powiedziała i chyba pora najwyższa by solidnie ją przyciąć. Akurat przekwita.


Dzięki Kasiu. Obielę przycinam delikatnie, kosmetycznie tylko te gałązki które są zbyt długie w marcu przed ruszeniem wegetacji. Spróbuj swoją związać mocno pod pierwszymi gałązkami a potem ją uformować.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
abiko 21:21, 15 maj 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
To prawie nie możliwe, żeby mieć taki ład i porządek.Nawet doniczki na parapecie masz w równych odległościach
Trawnik z falami.. piękny clematis.. i biały

Miło popatrzeć na taką przestrzeń jak Twoja.. cudnie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Richie 21:53, 15 maj 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
mira napisał(a)
No to się dla Ani poświęciłeś- cały dzień deszczyk - podoba mi się to że deszczyk a nie leje - fajnie podlane mamy.

W sobotę zrobiłam niestety zakupy u pani Joli - no nie mogłam się powstrzymać - ani złotówki mniej niestety ma kolorki wszelkie i jakość - chyba walą dużo nawozu tak sobie myślę - oczywiście zakupy nieprzemyślane i nie pytaj co - doniczka tego to tego - rozum uleciał gdzieś

pozdrawiam


To prawda że wybór ma duży i dorodne kwiaty które nie pozwalają przejść obojętnie ale wszystko przenawożone. Ja kupowałem w dalszej części placu
Również pozdrawiam
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 21:59, 15 maj 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
abiko napisał(a)
To prawie nie możliwe, żeby mieć taki ład i porządek.Nawet doniczki na parapecie masz w równych odległościach
Trawnik z falami.. piękny clematis.. i biały

Miło popatrzeć na taką przestrzeń jak Twoja.. cudnie.


Bardzo dziękuję że się podoba, lubię porządek i dokładność /to moja wada/
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies