Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:31, 16 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jagodaa napisał(a)


Agata, co to za róża? Ja ją chyba mam, tylko moja to bardzo stary okaz minimum 40-letni. Czy ona na początku jest żółta i się przebarwia na taki kolor, jak na zdjęciu?

Wpadłam i pośród pięknych zdjęć Twoich, Twojej Rodziny i ogrodu ją wypatrzyłam.

U Ciebie zawsze tajemniczo i klimatyczne, taki mam obraz Twojego ogrodu .

Ps. Ślicznie wyglądasz

Wow, masz niesamowitą historyczną różę…moja jest świeżynką rożyczką pienną kupioną pod nazwą” Pink Royal”
Choć szukając w Google żadna jej nie przypomina.
To bardzo miniaturowa różyczka, nie zaczyna kwitnienia od żółtego jest różowa i kończy wybarwienie z dodatkiem białego muśnięcia, taka Ci ona

Miło mi że zaglądasz u tak odbierasz mój ogród
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:34, 16 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dzieci to sama radość, takie promyczki w życiuOgród cudny, urlop pracowicie spędzasz

To prawda nie wiem jak odpocząć na urlopie
Wnusie absorbują mnie w 100%
Fajnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:39, 16 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aguś ogród jak zawsze zachwycający ale zazdroszczę małych skarbów bardziej U mnie ni widu Buziaki

Gosia doczekasz, ja też wyczekiwałam, młodzi się teraz nie spieszą, takie czasy, ja bym chciała teraz kolejne dzidziusie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:41, 16 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Waclaw napisał(a)
chciałbym takie foty jak Ty robisz potrafić cykać

Z pewnością Ci się uda
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Jagodaa 23:21, 16 lip 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Agania napisał(a)

Wow, masz niesamowitą historyczną różę…moja jest świeżynką rożyczką pienną kupioną pod nazwą” Pink Royal”
Choć szukając w Google żadna jej nie przypomina.
To bardzo miniaturowa różyczka, nie zaczyna kwitnienia od żółtego jest różowa i kończy wybarwienie z dodatkiem białego muśnięcia, taka Ci ona

Miło mi że zaglądasz u tak odbierasz mój ogród
Pozdrawiam


W takim razie to nie będzie ta . Moja wyrasta na ponad metr i pochodzi jeszcze od mojej Babci, która miała przecudowny, kolorowy ogród, najcudowniejsze były wiosną cebulowe. Poszukuję informacji na jej temat, ale to chyba będzie bardzo trudne.

Pozdrawiam, miłego weekendu!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Urszulla 08:17, 17 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
U Ciebie zawsze piękne ujęcia strefa kąpielowa i stoliczkowa na pewno umilają czas ...zwłaszcza jak się podłubie tu i tam....rozumiem że jesteś szczęśliwą babcią
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 08:29, 17 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Agatko, jakaż piękna z Ciebie babcia. Ogród coraz doskonalszy, przybyło w nim kwitnących bylin. Lubię oczka wodne, Twoje jest cudowne. Zdrówka życzę

Dziękuję Ewa za komplementy, a w ogrodzie cały cza plewię i dużo mi jeszcze zostało tej pracy, a relaksuję się karmiąc rybki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:19, 17 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
U Ciebie zawsze piękne ujęcia strefa kąpielowa i stoliczkowa na pewno umilają czas ...zwłaszcza jak się podłubie tu i tam....rozumiem że jesteś szczęśliwą babcią

Tak Uleczko, jest dokładnie tak jak piszesz, strefa kąpielowa już jest piękna wokół, tylko basenu brakuje, ale niech się wakacje
skończą to ruszymy z basenem sezon będzie u nas otwarty za rok
Przyszły sezon już będzie z basenem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
MartaCho 12:49, 18 lip 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2204
Jak będziesz przygotowywać miejsce pod basen? Jakąś kostkę czy żwir? Czy taki basen na stałe w ziemi planujecie?
U nas też dzieci marudzą - trzeba będzie pomyśleć na przyszły sezon.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agania 19:58, 18 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MartaCho napisał(a)
Jak będziesz przygotowywać miejsce pod basen? Jakąś kostkę czy żwir? Czy taki basen na stałe w ziemi planujecie?
U nas też dzieci marudzą - trzeba będzie pomyśleć na przyszły sezon.

Martuś, cały casz jesteśmy przed realizacją, będę robić fotorealizację i jak nam się uda tak jak sobie wymrzyłam to będzie to basen cześciowo zaglębiony, wgłębnik jest tylko jego obudowa ma być z bloczka nie wiem jakiego ?
a na nawierzchnię wokół ja chcę kostkę mieć

Wszyscy nas się pytają z czego i ile materiału a ja właśnie chcę się tego dowiedzieć, nie mam propozycji?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies