Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Gosiek33 19:02, 30 lip 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ależ pięknie upolowany paź królowej!
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kasiek 10:41, 31 lip 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ależ musiałaś jak rusałka wyglądać goniąc za tymi motylami - pewnie jeszcze w białej sukience i z wiankiem na głowie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 19:26, 31 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)

I klon ładny.
I liliowiec piękny.
I fajniutkie rybki. Marzą mi sie te czerwone u mnie w stawie. Ale na razie ich nie mam.
Pozdrawiam

Aniu jak najwcześniej zarybiaj, teraz rybek przy sieciówkach nie sprzedają,
dawno temu rybki były na stoiskach ogrodowych zewnętrznych i na giełdach,
teraz nie ma,
czasami są w dobrych sklepach egzotycznych, ale na OLX kupisz
Ja interesuję się już tylko karpaiami Koi, skradły moje serce
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:30, 31 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)
Już taaaaaakie kłosy wyrosły?

Nieeeeeeeeee, Ania jakieś historyczne foty zacytowała
Rybki są nadal
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:30, 31 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
daredevil napisał(a)
Ale super

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:32, 31 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)
Agatko
mega fotki cudnie bardzo

Buziaki przesyłam

Ej tam, nic ostatnio nie fociłam, chyba że motyle, ale dzięki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:34, 31 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu pięknie u Was jeżyki jak mówi mój Mikolaś pięknie się prezentują też takie kupiliśmy
Buziolki Kochana.

To bardzo się cieszę, jeżyków mam mało , ale też uzupełniam tylko nie mam fotek.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:44, 31 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anpi napisał(a)
Aga, piękne widoczki i zbliżenia ogrodowe. Dopieszczasz i plewisz ogród na urlopie, a ja na urlopie mam lenia ogrodowego. Wprawdzie opielone miałam wcześniej, ale jeszcze sadzanie i przycinanie mnie czeka. Przedwczoraj wkurzyłam się na ćmę bukszpanową. Do tej pory zaglądałam systematycznie do moich kulek bukszpanowych od wiosny i nic się nie działo. I wystarczył weekend nieuwagi, a tu dwie do połowy zaatakowane i kilka miejscowo. Siedziałam więc i zbierałam paskudztwa, bałam się, że oprysk może słabo podziałać, bo teraz codziennie w nocy lub z rana pada deszcz.
Wnusie masz urocze, fajne sesje zdjęciowe w ogodzie. Moich już dopędzić z aparatem się nie da , albo uprosić by chwilę pozowały. Choć wnusia chętniejsza, ale najchętniej to ona chce robić zdjęcia. Dałam więc stary aparat i cyka ta moja pięciolatka każdy kwiatuszek i listek i na co tam jeszcze trafi
A jak Aguś zdrówko, lepiej trochę, odpuściły te bóle? Wprowadziłaś leczenie po diagnostyce? Mój chrzestny i znajoma też borykają się z tą Boleriozą, ale mają ulgę po leczeniu. Pozdrawiam i czekam na odwiedziny!!!( te realne!)

Aneczko dużo nie pielę od trzech tygodni są upały, przeleciały jakies burze, ale jest i tak sucho, wiem co piszę, pokażę później, kopałam

Z ćmą i ja walczę

Wnusie mi rosną starsza przespała samodzielnie pierwszą noc, a młodsza jest słodka i spokojna, tylko mało je i ciągle w szpitalu na obserwacji ląduje, mamy z nią zmartwienia
Jedna nadpobudliwa jest, a druga niejadka, ale wyrosną z tego

Od jutra zaczynam terapię antybiotykową wg schematu szpitalnego dwa tygodnie na doxycyklinie i za 3 tygodnie kontrola i wywiad co dalej.
O odwiedzinach na razie zapomnieć muszę, zero słońca, muszę się skupić na terapii.
Pozdrawiam kochana, będzie jeszcze taka chwila że się odwiedzimy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:47, 31 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alija napisał(a)


Uważam, że polowanie na motyle bardzo się udało. Paź Królowej to rzadki motyl, przynajmniej u nas, no i zdjęcia z nim w roli głównej, mistrzowskie. Podziwiam.

Alija dziękuję, ha, ha no nabiegałam się za tym motylem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:49, 31 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
W ogrodzie soczyście, a karmione ryby z ręki to bardzo fajny widok.

Tylko karpie japońskie jedzą z ręki, dlatego tak bardzo warto je mieć w oczku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies