Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

anabuko1 14:11, 19 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Agania napisał(a)
Dzisiaj, był piękny dzień, posadziłam lilie, trzmielnicę, tak mówi na nią moje kumpela z pracy i thuję Aurescens. Nakarmiłam też rybcie, no nie mam tak pięknych karpi Coi, jak Richie, ale są rybcie z roku na rok, ale nie jedzą mi z ręki, bo ja mam raczej wszystko dzikie. Wiosną takie tarło odchodzi, że mam zawsze nowe rybki, i tą piękną jesień czas już zacząć

Karasiowa przystań, to duma mojego M, rybki od zawsze hodował


Całuję rybki na dobranoc

I klon ładny.
I liliowiec piękny.
I fajniutkie rybki. Marzą mi sie te czerwone u mnie w stawie. Ale na razie ich nie mam.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosiek33 15:05, 19 lip 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Już taaaaaakie kłosy wyrosły?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
daredevil 15:09, 19 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Ale super
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Magleska 22:01, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Agatko
mega fotki cudnie bardzo

Buziaki przesyłam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
BASIA8 22:05, 26 lip 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu pięknie u Was jeżyki jak mówi mój Mikolaś pięknie się prezentują też takie kupiliśmy
Buziolki Kochana.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
anpi 08:25, 29 lip 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Aga, piękne widoczki i zbliżenia ogrodowe. Dopieszczasz i plewisz ogród na urlopie, a ja na urlopie mam lenia ogrodowego. Wprawdzie opielone miałam wcześniej, ale jeszcze sadzanie i przycinanie mnie czeka. Przedwczoraj wkurzyłam się na ćmę bukszpanową. Do tej pory zaglądałam systematycznie do moich kulek bukszpanowych od wiosny i nic się nie działo. I wystarczył weekend nieuwagi, a tu dwie do połowy zaatakowane i kilka miejscowo. Siedziałam więc i zbierałam paskudztwa, bałam się, że oprysk może słabo podziałać, bo teraz codziennie w nocy lub z rana pada deszcz.
Wnusie masz urocze, fajne sesje zdjęciowe w ogodzie. Moich już dopędzić z aparatem się nie da , albo uprosić by chwilę pozowały. Choć wnusia chętniejsza, ale najchętniej to ona chce robić zdjęcia. Dałam więc stary aparat i cyka ta moja pięciolatka każdy kwiatuszek i listek i na co tam jeszcze trafi
A jak Aguś zdrówko, lepiej trochę, odpuściły te bóle? Wprowadziłaś leczenie po diagnostyce? Mój chrzestny i znajoma też borykają się z tą Boleriozą, ale mają ulgę po leczeniu. Pozdrawiam i czekam na odwiedziny!!!( te realne!)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
daredevil 08:28, 29 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Agatko, cudnie macie pozdrawiam serdecznie!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Alija 14:48, 29 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8729
Agania napisał(a)
Dzisiaj latałam za motylami

Paź Królowej




Uważam, że polowanie na motyle bardzo się udało. Paź Królowej to rzadki motyl, przynajmniej u nas, no i zdjęcia z nim w roli głównej, mistrzowskie. Podziwiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Dorota123 15:43, 30 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
W ogrodzie soczyście, a karmione ryby z ręki to bardzo fajny widok.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gosialuk 18:59, 30 lip 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Cenne trofeum z tego polowania masz. Warto było się potrudzić. U siebie jeszcze nie widziałam w tym roku tego pana.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies