Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Monia81 21:04, 01 sie 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7935
Agatko przepiękne zdjęcia rudbekie od Ciebie tak się rozrosły, że dają czadu i wabią motyle i inne bzyki mam nadzieję, że kuracja przyniesie dobry efekt i wszystko będzie dobrze pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 21:08, 01 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
Agattka
świetne zakupy -na tego białego judaszka też poluję ....na jakiegoś małego ,bo większe trochę za drogie ,jak dla mnie

szkoda ,że nie dałas znaku ,że się wybierasz ...tak blisko byłaś ....mogłaś na szybką kawkę wpaść
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agania 21:17, 01 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)
Agatko przepiękne zdjęcia rudbekie od Ciebie tak się rozrosły, że dają czadu i wabią motyle i inne bzyki mam nadzieję, że kuracja przyniesie dobry efekt i wszystko będzie dobrze pozdrawiam

Jak się przyjęły ta fajnie, zawsze będziesz je mieć w ogrodzie, szkoda że jeżówki od Ciebie nie chcą się tak panoszyć, tarczownica zawładnęła rabatą , w której je posadziłam

Dzięki za dobre słowo w temacie wiesz jakim, buź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:30, 01 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)
Agattka
świetne zakupy -na tego białego judaszka też poluję ....na jakiegoś małego ,bo większe trochę za drogie ,jak dla mnie

szkoda ,że nie dałas znaku ,że się wybierasz ...tak blisko byłaś ....mogłaś na szybką kawkę wpaść


W Ibuki dostałam spory rabat…wiem, że mają drogo, ale nie o tej porze roku
U nas u Urbaników ceny windują ponad tysia, a wybór żaden.
To był spontaniczny i niespodziewany wypad, szybkie zakupy, a tak jeszcze do Koniora chciałam zaglądnąć, eM był niewzruszony, tyle się nasłuchał o judaszowcach, że chciał mieć już temat zakończony

Widzisz, szkoda wielka nie było czasu na odwiedzinki, ale jeszcze będzie nie jedna okazja, buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agatorek 21:35, 01 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Ale fajne zakupy . Dziś właśnie gdzieś mi mignął w necie ten judaszowiec Alley Cat , może gdzieś go znajdę .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
BASIA8 09:07, 02 sie 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4629
Kochana zakupy pierwsza klasa bardzo się cieszę Razem z Tobąjuż goglowałam gdzie jest szkółka ibuki - troszkę daleko od Nas ale kto wie gdzie człowieka w życiu oczy i nogi poniosą
W Naszej pięknej Polsce niestety źle się dzieje - ostatnio Mąż mi powiedział żebym roślinki kupowała bo może przyjść taki czas że stać Nas nie będzie na nowości. A jak będę miała to Nas będą cieszyły. Troszkę go zgadałam ale niestety może mieć rację
Wielkie buziaki Kochana zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
daredevil 09:50, 02 sie 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Agania napisał(a)
W piątek miałam otrzymać projekt z kostką podjazdu i strefą basenową i nie otrzymałam go zgodnie z zapowiedzią, wykonawcy ogólnie narzekają na brak materiałów, nie mają z czego projektować, w tym kraju coraz bardziej mi się wydaje,
że się cofamy?


I to w tempie wykładniczym ...
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
daredevil 09:51, 02 sie 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
agatko, czarujesz zdjęciami! Zakupy super. Zdrowia zyczę, najważniejsze!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Agania 23:11, 02 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agatorek napisał(a)
Ale fajne zakupy . Dziś właśnie gdzieś mi mignął w necie ten judaszowiec Alley Cat , może gdzieś go znajdę .

Mi jak mignął przed oczami to musiałam go mieć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:14, 02 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Kochana zakupy pierwsza klasa bardzo się cieszę Razem z Tobąjuż goglowałam gdzie jest szkółka ibuki - troszkę daleko od Nas ale kto wie gdzie człowieka w życiu oczy i nogi poniosą
W Naszej pięknej Polsce niestety źle się dzieje - ostatnio Mąż mi powiedział żebym roślinki kupowała bo może przyjść taki czas że stać Nas nie będzie na nowości. A jak będę miała to Nas będą cieszyły. Troszkę go zgadałam ale niestety może mieć rację
Wielkie buziaki Kochana zostawiam.

Też chcemy pokończyć roboty okołodomowe, bo brakuje wykończenia, dostałam dzisiaj projekt, nie wiem czy go tutaj pokażę?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies