Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 23:17, 02 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
daredevil napisał(a)


I to w tempie wykładniczym ...

Wykładamy karty na stół i się ukazuje

Jakaś radosna twórczość na papierze, a papier wszystko przyjmie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:24, 02 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
daredevil napisał(a)
agatko, czarujesz zdjęciami! Zakupy super. Zdrowia zyczę, najważniejsze!
zakupowo jestem szczęśliwa, to co mi ten projektant wyrysował to droga jakby nie moja, rabata jakby nie moja, podobne ale nie nasze skale i kształty są przekłamane, zarys trochę przypomina to co już jest, brakouje rzutów z poziomami i różnicami terenu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
daredevil 07:28, 03 sie 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Bardzo ładna ta twórczość i nie, to nigdy nie będzie ideał...
Masz trochę białych plam do obsadzenia

Kiedyś miałam pomysł zatrudnienia projektanta żeby mi zaproponował co gdzie i jak. A potem pomyślałam że i tak zrobiłabym wszystko po swojemu, stąd szkoda pieniędzy

____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Agania 08:01, 03 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
daredevil napisał(a)
Bardzo ładna ta twórczość i nie, to nigdy nie będzie ideał...
Masz trochę białych plam do obsadzenia

Kiedyś miałam pomysł zatrudnienia projektanta żeby mi zaproponował co gdzie i jak. A potem pomyślałam że i tak zrobiłabym wszystko po swojemu, stąd szkoda pieniędzy


Nie patrz na rośliny popatrz na nawierzchnię, musimy dopracować szczegóły, bo proporcje mi się rozjeżdżają przy rondach.

W projekt jest doliczany rabat na materiał zakupiony w Bruk-bet i mam napisane ile czego zamówić, możemy sobie wyliczyć szacunkowo cenę za materiał
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
daredevil 08:05, 03 sie 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Aaaa, czyli to projest kostki? Bo tam żwir miałaś z tego co pamiętam? Oj będzie się działo! Trzymam kciuki
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
BASIA8 08:25, 03 sie 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu na pewno będzie pięknie jak zrobicie kostkę wiadomo takie rzeczy robi si.e na lata i nie kosztują mało. Szkoda że projekt odbiega od realiów. Skoro firma robi to powinna ogarniać takie tematy. Kochana jestem pewna że ogród Razem z kostką będzie ślicznie się komponował.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 18:41, 03 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
daredevil napisał(a)
Aaaa, czyli to projest kostki? Bo tam żwir miałaś z tego co pamiętam? Oj będzie się działo! Trzymam kciuki

Tak Karolcia, właśnie to nie jest projekt ogrodu, na tej podstawie uzgodnimy w końcu kosztorys, wycenę i polecimy z robotą
Oj będzie masakra
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:53, 03 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu na pewno będzie pięknie jak zrobicie kostkę wiadomo takie rzeczy robi si.e na lata i nie kosztują mało. Szkoda że projekt odbiega od realiów. Skoro firma robi to powinna ogarniać takie tematy. Kochana jestem pewna że ogród Razem z kostką będzie ślicznie się komponował.


Nie wiem, jak będzie wyglądać w rozliczeniu jeśli to jest projekt tylko poglądowy, to w porządku, projektant rzucił nam coś na ząb przed swoim urlopem to jest na plus, brakuje mi rzutów i poziomów przy basenie, ale patrząc na drogę z salelity to jest ok

Droga wydaje mi się trochę za wąska, ale są lamówki po bokach a jak Wam się wydaje?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Alija 08:26, 04 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
Agania napisał(a)
EM zabrał mnie na wycieczkę w miejsce które już wcześniej odwiedził.
Ogród IBUKI
Moja radość, że mieli w sprzedaży judaszowce

Przytuliłam dwa... zobaczcie, jak zmienia się strefa przybasenowa

"MERLOT"

Między nimi vanilki

"ALLEY CAT"


Mam nadzieję, że złapią bakcyla i że przezimują


Pochwały dla męża za taką fajną wycieczkę. Nie dziwię się, że przytuliłaś te judaszowce.
Piękne zdjęcia. Rybki sympatyczne bardzo.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
April 07:55, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Trzymam kciuki za wykonanie podjazdów. Ja miałam ponad metr do roślin które już rosły, a i tak sporo ucierpiało w trakcie prac.
Też robiliśmy projekt i faktycznie dużo pomógł w wycenie materiałów. Zresztą w umowie zastrzegliśmy sobie możliwy zwrot tego co dadzą za dużo. Ale usługę mieliśmy kompleksową, od projektu do wykonania przez polecaną ekipę, z tym że u nas Libet.
A wykończenie ścieżkami, podjazdami jest niesamowicie cenne dla odbioru ogrodu. To jak rama do obrazu, świetnie eksponuje.
Powodzenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies