Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

kasiek 10:22, 01 sie 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O jakie fantastyczne judaszowe, kochany Twój eMus, wie co Ci sprawi przyjemność
Pięknie Agaciu!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Urszulla 11:40, 01 sie 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21813
Agania napisał(a)
EM zabrał mnie na wycieczkę w miejsce które już wcześniej odwiedził.
Ogród IBUKI
Moja radość, że mieli w sprzedaży judaszowce

Przytuliłam dwa... zobaczcie, jak zmienia się strefa przybasenowa

"MERLOT"

Między nimi vanilki

"ALLEY CAT"


Mam nadzieję, że złapią bakcyla i że przezimują



Super nabytki, ten ciemny wyjątkowy przekopywaliście miejsce ?



____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 13:35, 01 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
O jakie fantastyczne judaszowe, kochany Twój eMus, wie co Ci sprawi przyjemność
Pięknie Agaciu!

Kochany eM
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:39, 01 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)



Super nabytki, ten ciemny wyjątkowy przekopywaliście miejsce ?




Tak, końcówka rabaty była całkowicie zrewolucjonizowana
Wykopałam 20 letniego jałowca pośredniego i wierzbę Iwę, które z roku na rok mnie rozczarowywały.
Iwa stała się chaszczem, a jałowiec roznoszący choroby, jeszcze kłuje i rani, wolę hortensje i trawy i jeśli zechcą judaszowce
Super znowu eM sprawił cud, że pomoc od miejscowej siły usunął szpeciele
Jeszcze udało się przyciąć restrykcyjnie żywopłot z żywotnika, będzie spokój na kilka lat

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:43, 01 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jeszcze zakupowe radości, najbardziej cieszy mnie dlługo poszukiwany dereń skrętolistny, jeżówki i różyczka



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:48, 01 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
W piątek miałam otrzymać projekt z kostką podjazdu i strefą basenową i nie otrzymałam go zgodnie z zapowiedzią, wykonawcy ogólnie narzekają na brak materiałów, nie mają z czego projektować, w tym kraju coraz bardziej mi się wydaje,
że się cofamy?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gosiek33 14:11, 01 sie 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Agania napisał(a)
W piątek miałam otrzymać projekt z kostką podjazdu i strefą basenową i nie otrzymałam go zgodnie z zapowiedzią, wykonawcy ogólnie narzekają na brak materiałów, nie mają z czego projektować, w tym kraju coraz bardziej mi się wydaje,
że się cofamy?



zakupy się udały, cudne judaszowce


Wygląda, że koi z Tobą gadają


Dziwne te braki towarowe - czy to raczej nie ceny towarów galopujące w zastraszającym tempie? Może chcieli wywiązać się z wcześniejszych zapowiedzi? Prognozy nie są dobre, zapowiadają kolejne podwyżki.... wszystkiego
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Nowa12 14:22, 01 sie 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Super że byłaś w Ibuki. Ja tam klony zazwyczaj kupuję ale dawno nie byłam żeby znowu czegoś stamtad nie wytargać . Ten biały judaszowiec niesamowity ale pewnie do cienia z takimi listeczkami.
Z brakiem materiałów rozumiem. Ja 5 miesięcy już czekam na baterie do łazienki .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Agania 16:57, 01 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)



zakupy się udały, cudne judaszowce


Wygląda, że koi z Tobą gadają


Dziwne te braki towarowe - czy to raczej nie ceny towarów galopujące w zastraszającym tempie? Może chcieli wywiązać się z wcześniejszych zapowiedzi? Prognozy nie są dobre, zapowiadają kolejne podwyżki.... wszystkiego

Zakupy niespodziewane, fajnie że się udały zgodnie z marzeniami
i zgrały się z wykarczowaniem tego co było be

Koi japońskie są milusińskie, pozostałe nie karpiowate też się włączają do gawędziarstwa

Najgorzej wystartować, wykonawcę mam, nie na piśmie, ale mam, nie może skończyć wcześniejszych realizacji, ale i tak dalej szukam został się ostatni, który deklarował październik?
W sierpniu nie zaczną jak przed październikiem ryszymy to będzie cud, ceny jeszcze nie znam, ilości kostki też nie znam.

Będzie projekt poznam ilość i cenę, zamówienie ruszy itd.

Znając realia projekt zobaczę za miesiąc, poprawki zajmą kolejny miesiąc, oby nie, wracają się stare czasy, albo ja jestem niecierpliwa…

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:35, 01 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nowa12 napisał(a)
Super że byłaś w Ibuki. Ja tam klony zazwyczaj kupuję ale dawno nie byłam żeby znowu czegoś stamtad nie wytargać . Ten biały judaszowiec niesamowity ale pewnie do cienia z takimi listeczkami.
Z brakiem materiałów rozumiem. Ja 5 miesięcy już czekam na baterie do łazienki .

Klonami też byłam kuszona
Judaszowiec z wariegacją?…no nie mogłam się mu oprzeć, zresztą to prezent od eM
Będzie rósł na słonecznym stanowisku ale muszę dbać o jego stałe podlewanie
Obserwacja pokaże jak będzie się zachowywał i czy przede wszystkim przezimuje?

Jutro kończę urlop zaczynam pracę i kurację mamy nadzieję,
szczęśliwie rozpocząć nowy sezon



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies