Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Alija 21:15, 10 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8729
Cudne ogrodniczki. Już się nie musisz martwić o ogród, pomocnice rosną.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 21:39, 10 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81928
Ufff nadrobiłam trochę zaległości, nie wiem kiedy mi się takie zrobiły, wiem o judaszowcach, o strefie przybasenowej, o planowaniu podjazdu, o wnusiach( u mnie starszy takim niejadkiem był, ale wyrósł, trwało to do okresu dojrzewania)
o planowanej terapii( trzymam kciuki)wracaj do sił. I młoda ogrodniczka z zamiłowaniem rośnie A rybeńki cudne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 21:24, 11 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
daredevil napisał(a)
Jakie cudne

Maluchy sama radość, nie ma nic cudowniejszego na świecie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:25, 11 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Piękności widokiogrodniczka wymiata

Widoczki miodzio, moje serducho się wzrusza
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:27, 11 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Małe ogrodniczki prześliczne i tak jak mój niespełna dwuletni też lubią podlewać.

Ha, ha to dobra zabawa to podlewanie, Tola wszystko podlała nawet chwasty rosnące gdzie nie gdzie między fugami
w tarasie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:34, 11 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
TAR napisał(a)
Aganiu, macham tylko. Czasu mi brakuje, fotki przelecialam. Te ptaki na kijkach bardzo mi sie podobaja. Wnusie slodkie cuksy

Wszystkie ozdoby na piku ptaszki i inne usuwam i chowam z ogródka
wnusia może sobie zrobić krzywdę lubi je wyciągać, ptaszki lubi
bardzo, bardzio…i rozdawać
Niunie to sama słodycz♥️
Takie jeżówki upolowałam czekają na posadzenie, moczą się

Niedoczas to normalka nawet nie mam czasu żeby fotki pocykać z ogrodu, macham


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:37, 11 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Waclaw napisał(a)
rośnie nowe pokolenie

Rodzinka mi się powiększa, to jest super
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:41, 11 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Yenna napisał(a)
Witaj Aganiu
Dotarłam z rewizytą.
Ileż lat minie zanim będę miała tak bujny ogród jak Twój?

Masz cudownie dojrzały ogród. Podziwiam za ogrom pracy, efekt jest powalający Będę zaglądać

O hey … miłe odwiedzinki, zapraszam częściej miłośniczkę klonów, jesień niedługo, będzie festiwal kolorów
Witaj w klubie klonofoba

Moi ulubieńcy wieczorową porą… klonik„Carnival” i palmowy „Wilson`s Pink Dwarf”


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:10, 11 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alija napisał(a)
Cudne ogrodniczki. Już się nie musisz martwić o ogród, pomocnice rosną.

Muszę robić teraz miejsce w ogrodzie , bo zaraz będą chciały sadzić roślinki
i tworzyć z babcią rabatki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:18, 11 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ufff nadrobiłam trochę zaległości, nie wiem kiedy mi się takie zrobiły, wiem o judaszowcach, o strefie przybasenowej, o planowaniu podjazdu, o wnusiach( u mnie starszy takim niejadkiem był, ale wyrósł, trwało to do okresu dojrzewania)
o planowanej terapii( trzymam kciuki)wracaj do sił. I młoda ogrodniczka z zamiłowaniem rośnie A rybeńki cudne

Ja nie mogę nadrobić życie tak pędzi, wnusie rosną, urlop spędziłam na tworzeniu nowej rabaty, szkoda że basen nie odpalił w tym roku, ważne że rosną mi żywe srebra
Każda chwila spędzona w ogrodzie z rybkami pozwala mi zapomnieć chiciaż na chwilę o bólu, ale mam ataki bólowe nie do wytrzymania, terapię rozpoczęłam, mam cały arsenał suplementów i ziół.

Apetyt mam nadzieję że u małej się poprawi, to ważne u takiego malucha walczymy
Całusy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies