Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

kasiek 19:11, 08 sie 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Długaśna ta droga, sporo miejsca zajmuje, a jaka ma być kostka?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 22:16, 08 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
April napisał(a)
Trzymam kciuki za wykonanie podjazdów. Ja miałam ponad metr do roślin które już rosły, a i tak sporo ucierpiało w trakcie prac.
Też robiliśmy projekt i faktycznie dużo pomógł w wycenie materiałów. Zresztą w umowie zastrzegliśmy sobie możliwy zwrot tego co dadzą za dużo. Ale usługę mieliśmy kompleksową, od projektu do wykonania przez polecaną ekipę, z tym że u nas Libet.
A wykończenie ścieżkami, podjazdami jest niesamowicie cenne dla odbioru ogrodu. To jak rama do obrazu, świetnie eksponuje.
Powodzenia

O rośliny się nie martwię, tylko o wykonanie i oby w końcu zaczęli, dla nas najgorszy etap w wykończeniu posesji, super że potwierdzasz, że projekt jest ważny, bo z wyceną łatwiej, jeszcze nie siadłam do podliczenia wyszczególnionych w projekcie materiałów, wstępnie wybraliśmy już materiał, podchodzę do tego na spokojnie, muszę mieć lepszy dzień

U nas mamy Bruk-bet z tego względu , że producent jest w Niepołomicach i wychodzi jakby nie patrząc najtaniej

Jak już osiągniemy ten etap z kostką, palisadami i skończymy strefę basenową z tarasem to będę przeszczęśliwa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:20, 08 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Długaśna ta droga, sporo miejsca zajmuje, a jaka ma być kostka?

Podjazd pod dom strefa gospodarcza i jeszcze przejście na warzywnik nie da się ukryć to spory
odcinek materiału, nie wiem jak wykonawca rozłoży transport z kostką…

Wapień dewoński - to nasz wybór.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:36, 08 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Znowu u nas leje, ledwo nam się udało przyciąć żywopłot z brabanta, cięcie dość ostre, oby był spokój na kilka lat, bo z wysokości dużo ścięte zostało, chyba 6 przyczep z tego wywieźli.
Miałam firmę do przycinki i wyhaczenie starego jałowca i wierzby Iwy najokropniejszych krzaczorów,
których nie znosiłam, teraz to będzie taras pod judaszowcami czyli rondo za basenem.
Leje tak już cały tydzień nie ma kiedy trawy skosić i wszystko się pokładło
Na plus to spędzony czas z dziećmi i z wnuczkami weekend się udał i mam małą ogrodniczkę…druga rośnie

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
daredevil 07:19, 09 sie 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Jakie cudne
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
BASIA8 08:56, 09 sie 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Piękności widokiogrodniczka wymiata
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorota123 11:45, 09 sie 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Małe ogrodniczki prześliczne i tak jak mój niespełna dwuletni też lubią podlewać.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
TAR 12:01, 09 sie 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
Aganiu, macham tylko. Czasu mi brakuje, fotki przelecialam. Te ptaki na kijkach bardzo mi sie podobaja. Wnusie slodkie cuksy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Waclaw 15:59, 09 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
rośnie nowe pokolenie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Yenna 19:57, 10 sie 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 578
Witaj Aganiu
Dotarłam z rewizytą.
Ileż lat minie zanim będę miała tak bujny ogród jak Twój?

Masz cudownie dojrzały ogród. Podziwiam za ogrom pracy, efekt jest powalający Będę zaglądać
____________________
Marta z Vengerbergu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies