Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:47, 05 mar 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)

U mnie też nie zauważyłam kleszcza, dopiero rumień zmusił do lekarza. Mnie antybiotyki pomogły, ale jakies uboczne skutki są.
Dużo przeszłaś, cierpisz nadal, współczuję mocno.Ogród to jednak niebezpieczeństwo, stale coś się zdarzy, mimo uważania.

Dobrze Irenko że w porę zareagowałaś, teraz ogród mnie trochę wyhamowuje, ale jak zrobi się cieplej to będę latała na ogród razem z moimi kotami przynajmniej na obchód
Przed ogrodem repelenty na siebie i na koty, komary
i meszki też niebezpieczne.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:55, 05 mar 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)

Ojej, to u ciebie też się dzieje, dobrze, że problem usunięty. I jest radość, nowe dzidzi, to daje nadzieję.
Moje kosodrzewiny złapały szkodnika, traciły igły i po 20 latach wyleciały wszystkie. One muszą rosnąć, jako solitery aby były zdrowe i piękne. Sporo roślin już wyleciało, a i tak jest co robić, tak samo u ciebie.
Dużo sił i zdrówka Aganiu, trzymaj się


Dzięki, można znaleźć powody do radości
Dzisiaj i jutro festiwal roślin w Krakowie,
miło było się pogapić na roślinki w doniczkach

Wpadło co nieco do koszyczka
Spotkałam córkę jeszcze z dużym brzuszkiem i z koleżankami wpadła po zielone
Kupiłam ziemię, nawozy i było w domu przesadzanie

Do ogrodowych donic jutro posadzę podpędzone krokusy, szafirki i prymule
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 08:21, 06 mar 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Super taki wypad i świetnie wyglądacie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gosialuk 12:02, 06 mar 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5300
Agatko dobrze, że znajdujesz odskocznię od kłopotów. Nie można się ciągle zamartwiać. Wypad na roślinki - zazdroszczę. Ja byłam tylko z córką w Auch na polowaniu. Twoje krokusy przed tarasem już kwitną?. U mnie na razie tylko listki widać, a wczoraj to nawet śniegiem prószyło.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
kami 20:17, 06 mar 2022

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 564
Co jest w Auch ciekawego? bo ja bez czasu jestem.
Gosialuk 21:04, 06 mar 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5300
Dalie, mieczyki, jeżówki, pluskwica, irysy syberyjskie, tawułki arendsa, konwalie, amarylisy, rdest black field, serduszka wspaniała i okazała, piwonie, jeżówka pallida. Taki mix bylin w kapersach i trochę cebul i jeszcze jakieś trawy były w kapersach, na pewno molinia. A także w balotach róże, ale tym się nie przyglądałam, krzewy typu pigwowce, tawuły różne, jaśminowce, forsycje, tamaryszek.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Mgduska 21:27, 06 mar 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Wpadam trochę spóźniona, żeby zostawić zachwyt nad akwariami. Piękne hobby, też lubię
____________________
Sałatka pokrzywowa
Agania 11:40, 08 mar 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Super taki wypad i świetnie wyglądacie

Dzięki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:47, 08 mar 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosialuk napisał(a)
Agatko dobrze, że znajdujesz odskocznię od kłopotów. Nie można się ciągle zamartwiać. Wypad na roślinki - zazdroszczę. Ja byłam tylko z córką w Auch na polowaniu. Twoje krokusy przed tarasem już kwitną?. U mnie na razie tylko listki widać, a wczoraj to nawet śniegiem prószyło.

To prawie jak ja z moją tylko że my się spotkałyśmy
Portfela nie wyciągałam eM finansował
Krokusy przed tarasem jeszcze w fazie listeczkowej…Oj zimno.
Pozdrawiam Gosiu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:48, 08 mar 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kami napisał(a)
Co jest w Auch ciekawego? bo ja bez czasu jestem.

Duży asortyment…tylko na polu mrozi…
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies