Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

Joanka 21:29, 28 lut 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Sebek napisał(a)
Jedyne z kim ustalam roboty ogrodowe to z mamą, która tylko głową potakuje jak mówię jak katarynka o roślinkach
Włóknina kosztowała może 30 zł, a swoje pieniądze wydaję tylko na rośliny i robię wszystko jak najmniejszym kosztem. Po za tym lepsze ogrodnictwo niż chodzenie po pubach...


Gdzie się taki ideał na tym świecie uchował?
Żeby tak mój M. pozwalał mi całą kasę na roślinki wydawać........


Trzymam kciuki za udane realizacje pomysłów, będę wpadać i podglądać
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 22:00, 28 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Letnie fotki ogrodu

Z pozostałości sieweczek postanowiłem zrobić klomb, lecz w tym roku już go nie będzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
barbara_karb... 23:24, 28 lut 2011


Dołączył: 10 sty 2011
Posty: 115
Witam Młodego Ogrodnika ))))))) ........przeczytałam cały wątek......... i jeśli można ,bo nie jestem ekspertem, a tylko ogrodnikiem samoukiem jedno co mi się nasunęło: ja osobiście nie lubię roślin jednorocznych, bo trzeba je co roku od nowa kupować i sadzić ..... wolę rośliny wieloletnie, które rosną same ,a i tak jest przecież koło nich dużo pracy.... ja bym tam posadziła funkie, irysy i różne rojniki i rozchodniki, mogą też być pierwiosnki i tawułki ..czekam na ciąg dalszy
____________________
Basia :-) Bieszczady - mój ogród i nie tylko
Sebek 15:56, 01 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja osobiście uwielbiam jednoroczne, i zawsze kupuję ich bardzo dużo i wysiewam, lecz w tym roku troszkę je ograniczę i posadzę zimozielone. kupuję także duużo bylin, chyba najbardziej lubię z nich hosty, mam już kilka odmian, lecz jestem łakomy na więcej
Tutaj zdjęcie jednorocznych kupionych w 2010 w ciągu godziny, ale to nadal nie były wszystkie
Troszkę niewyraźne, lecz jak widać dominują aksamitki i begonie, reszta to surfinie, kilka bakop, 16 starców, pelargonie, komarowce

Od dwóch lat kupuję na targu u tych samych ogrodniczek, w tamtym roku dały mi kilka gratisów i nawóz, w końcu to zawsze ponad 100 roślinek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 16:18, 01 mar 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Niezły jesteś klient!To i masz gratisy!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 20:04, 01 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A co z tym nożem do obrzeży?
Może podacie mi jakieś prawidłowe parametry czy elementy składowe, bo jednak zamierzam go sobie kupić
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 22:19, 01 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
można też i zrobić samemu z łopaty, ktoś na Ogrodowisku pisał, że ma)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 23:20, 01 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
monteverde napisał(a)
można też i zrobić samemu z łopaty, ktoś na Ogrodowisku pisał, że ma)

Niee, chyba wolę mieć piękne i gotowe
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 23:30, 01 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
A co z tym nożem do obrzeży?
Może podacie mi jakieś prawidłowe parametry czy elementy składowe, bo jednak zamierzam go sobie kupić


Daję Ci Sebek namiary Oprzyrządowanie do trawnika

Najbardziej wygodnie pracuje mi się przyrządem marki WOLF (jest w OBI). czerwony jest.

Angielskich mało używałam a tamtym pocięłam już kilometry obrzeży.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 23:32, 01 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Czytałem ten wątek, lecz jeszcze raz dokładnie go obejrzę. dzięki za poradę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies