Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pieniński zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Pieniński zakątek

aleksandra_g 15:23, 03 lip 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
czad! serio podjarana jestem zawsze jak tu zaglądam
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
gusiarz 07:19, 04 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Magdziu - dzięki wielkie. Urządzenie pienińskiego wyszło z potrzeby posiadania tam choć jednego, płaskiego kawałka . Jest więc placyk-taras gdzie można leżak rozłożyć i poczytać czy postawić stolik i krzesła i biesiadować. Marzę jeszcze o hamaku ....
Co do roślinek... na pewno dojdą hortki

Ewelinko - a dziękuję ... powoli do celu...

Alex... czego ty się dziewczyno nawąchałaś ... na pewno nie kffiatków
Zaglądaj... miło mi że jesteś
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
polinka 07:55, 06 lip 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Przybiegłam do Pienińskiego bo wiesz, że kocham góry Trawki na tarasie wymiatają, piękne połączenie z kamyczkami Róża bez opieki ładniejsza niż te wszystkie pryskane, pielęgnowane, nawożone i oglądane każdego dnia z każdej strony. Coś w tym jest, że rośliny pozostawione same sobie mocnej są zahartowane niż te dopieszczone. Chyba wiedzą, że muszą sobie poradzić bo jak nie to koniec
Za 3 tyg. też będę podziwiać podobne widoki i już nie mogę się doczekać
Ściskam Aguś
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
gusiarz 16:05, 06 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Polinko... będziesz w górach? Już niedługo?? Och wspaniała letnia perspektywa . Najwspanialsze jest to, że nie ma komarów!!! Ostatnio nocą widziałam łąki pełne świetlików... magia w najczystszej postaci ...
Też gorąco pozdrawiam Polinko
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
malkul 11:59, 09 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Och jak mi się tu podoba Cudnie w tych kostkach te rośliny i te duże kamienie w cińkich paseczkahc. Miodzio!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
abiko 12:05, 09 lip 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Gusiarz domek w Pieninach, o ja niedoczytana po roku.. Moje kochane Pieniny i Gorce, moje studia cudnie wyglądają te Twoje trawki. Gdzie ten park linowy?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
beta 12:14, 09 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
przejrzałam jeszcze raz...pieknie tam macie...zazdroszczę takiego miejsca na rodzinne wypady...może kiedyś

póki co pozdrawiam i będę zagladać
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
gusiarz 21:55, 10 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Gosiu... dziękujemy za miodkowe słowa ... trud się opłaca, choć ktoś mógłby powiedzieć, po co? A ja to uwielbiam! UWIELBIAM

Aguś... no czekam na ciebie kochana... choćby w kwadratowym... . Ja też kocham góry... wprowadzają mnie wręcz w stan euforii... porządkują myśli... przypominają, co ważne w życiu... Park jest w Krościenku - przy drodze do Nowego Targu.

Beatko... jest pieknie... ale to wymaga samozaparcia i pracy... Jednak przy wsparciu rodzinki... wszystko jest do osiągnięcia... ważne by rodzinka patrzyła w "jednym kierunku"
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
nicol21 11:06, 11 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
A może pokażesz coś więcej tego cudnego miejsca i tego co tam porabiacie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
marta_d 11:03, 13 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
domek bombowy lokalizacja - nawet nie trzeba opisywać - nie jeden zapłaciłby forunę za kawałek ziemi w takim czarującym miejscu podoba mi się bardzo zawsze jak wracam z gór, to dopada mnie tęsknota - i zawsze sobie obiecuję, że w wieku emerytalnym przeprowadzę się w górzyste tereny może dotrwam
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies