Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Kamajla 11:00, 27 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
MalgosiaR napisał(a)
Kama czekam z niecierpliwością, pokaż swojego ambrowca.


Małgosiu, ambrowiec jest na 16 stronie, ale oczywiście po wkopaniu sfocę raz jeszcze

____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 11:01, 27 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Viola napisał(a)
No ja już okulary naostrzyłam i siedzę przed komputerem, czekam aż Kamila zdjęcia rabaty wrzuci


spokojnie Violu, to może chwilę potrwać
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 11:04, 27 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
nicol21 napisał(a)
Witam się
Będę obserwować realizację projektu Danusi tuptam nóżkami bo jej projekty i realizacje też oczywiście są rewelacyjne


Witaj Ewelinko, projekt to wiadomo, a z realizacją się okaże, mam nadzieję, że sprostam zadaniu
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 11:07, 27 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
a teraz pytanko (pamiętajcie, ja naprawdę zaczynam od zera) - wczoraj jak odchwaszczałam rabatę to znalazłam parę stworków chyba potforków... takie małe białe jakby ślimaczki?? nie zrobiłam zdjęcia, bo na wszelki wypadek od razu zabijałam na śmierć i takie mało fotogeniczne potem były... czy to od razu przed sadzeniem czegokolwiek ostro potraktować? czym? i jeszcze jedno takie coś było jakby w skorupce brązowo-bordowej...

z góry dziękuję za wskazówki
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Malgosik 11:20, 27 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Kamajla napisał(a)


na tej pierwszej rabacie przed domem ambrowiec gumball, żywopłot z cisa, wrzosy/wrzośce i trawy + na żwirku 3x filifera aurea nana

a serial to w moim przypadku będzie chyba brazylijski


No tak, ładnie te cyprysiki będą wygląda na żwirku, lubię je.
____________________
Ogród na glinie
Malgosik 11:25, 27 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Kamajla napisał(a)
Zdjęcie przed jest, projekt w drodze, rośliny nie kupione, ale ambrowiec czeka na wkopanie i chociaż tyle na razie zrobię. Jakiś ruch w interesie musi być


No jak gleba będzie przygotowana, to potem roślinki szybko się posadzi.

Pod wrzosy glebę będziesz musiała specjalnie przygotować. Trochę podniesiony grunt, przepuszczalny. Nie lubią przelania, bo zgniją. Są w necie filmiki jak to zrobić. Tą część chyba najlepiej obsadzić jesienią gdy będą kwitły.
____________________
Ogród na glinie
Viola 12:30, 27 cze 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Kamajla napisał(a)
a teraz pytanko (pamiętajcie, ja naprawdę zaczynam od zera) - wczoraj jak odchwaszczałam rabatę to znalazłam parę stworków chyba potforków... takie małe białe jakby ślimaczki?? nie zrobiłam zdjęcia, bo na wszelki wypadek od razu zabijałam na śmierć i takie mało fotogeniczne potem były... czy to od razu przed sadzeniem czegokolwiek ostro potraktować? czym? i jeszcze jedno takie coś było jakby w skorupce brązowo-bordowej...

z góry dziękuję za wskazówki


Bij gady, na śmierć. Na pewno to nic dobrego. No ale chemii chyba nie można zastosować skoro będziesz tutaj sadzić. Kurcze, nie wiem
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
zolka 19:08, 27 cze 2014


Dołączył: 31 sty 2012
Posty: 36
Chciałam się oficjalnie przywitac w Twoim wątku Kamajla
Będę zaglądała i podglądała jak powstaje kolejny piękny ogród.
Kamajla 21:17, 27 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Witaj Zolka
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
hanawier 22:03, 27 cze 2014


Dołączył: 15 kwi 2014
Posty: 171
I ja, kibicuję i pozdrawiam
____________________
Hanna Ogród w otulinie Biebrzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies