Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 23:43, 17 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lojalna_ napisał(a)


Dzięki wielkie ) to dobra wiadomość )) ciągle ich szukam ...

Naprawde masz z nimi taki problem? U mnie wszędzie pełno tego
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:44, 17 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Madzenka napisał(a)
Dementuje moje czochy z roku na rok mniejsze ale czy z liśćmi czy bez tak samo są coraz mniejsze

Nie widać tego po nich. Zachwycają tak samo co roku z tego co widziałam
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:45, 17 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
MirellaB napisał(a)
A ja czosnków kwitnących teraz nie mam Koniecznie muszę kupić jesienią. Mam tylko główkowate.

Za to masz piękne lodowe tulipany
Główkowate też mam pierwszy rok i jestem ich bardzo ciekawa.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:57, 17 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Ilona ja znów o te brązowe trawki pytam czy już u ciebie ruszyły?Byłam wczoraj na działce i na moich żadnego życia nie widać czyżby mi wymarzły albo wygniły?

Nawet mi nie mów o nich Dziś się załamałam jakie mam straty w trawach. U mnie wszystkie brązowe padły. Nigdy nie było z nimi najmniejszego problemu! Rosły jak głupie. Tak samo miskanty Apache. Na prawie 20 sztuk, żywe są 4. Dwa misknaty variegatusy też nie dają oznak życia. Chorują mi dwie trzmieliny na pniu. Wyrzuciłam też 3 rozchodniki. Były zupełnie suche. Na dodatek 3 hortensje Polar Bear są niepewne. Niby gałązki po przecięciu w środku są zielone ale listków nie puszczają. Te które rosną obok są już całkowicie zielone. Nigdy nie miałam tylu strat w roślinach co w tym roku
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:00, 18 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
bdan napisał(a)


Ilona dzięki bardzo, za dokładną analizę i fotki. Może u mnie się też pojawi w miejsce rododendronów, do których juz chyba straciłam cierpliwość. Po zimie wygladają beznadziejnie, an co na pewno wpływ miała zeszłoroczna susza i główna trasa przelotowa nornic

Hm, u mnie po zimie mam wrażenie, że wszystko wygląda wyjątkowo źle. Nawet z trawnikiem mam problemy. Dziś przechodziam małe załamanie Może spróbuj jeszcze reanimować te rh? Jakieś żelazo im zapodaj z florovitem?
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:02, 18 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Borbetka napisał(a)
Przepiękny ten Carnival. Czekam aż mój taki będzie.

A własnie, muszę go u Ciebie poszukać i zobaczyć jak się spisuje Twój na pewno będzie lepiej rósł i piękniej wyglądał bo dobrałaś mu zdecydowanie lepsze stanowisko niż ja.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:03, 18 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Gdzie ty przepadłaś Ilona

Jestem, jestem Ostatnio nie mogę się zorganizować a dziś jak jeszcze zrobiłam obchód traw to zaliczyłam depresję..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 07:23, 18 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Oj smutno czytac o stratach.ale taka zima- wszystkich chyba doswiadczyla.
Posadzisz cos ladniejszego
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Mirka 08:37, 18 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
To chyba wszyscy straty w trawach mamy.Rozplenice co mam od ciebie podzielone na cztery trzy żyją.Wszystkie sadzonki co robiłam z.rozplenicy Bleck martwe .Teraz też mam sadzonki nowe do posadzenia jak tego sezonu nie przeżyją nie sieję już traw.Od połowy stycznia koło nich chodzę i teraz się zastanawiam czy warto im ten czas poświęcać.Borowy rozchodnik ładnie przyrasta odcięłam 5 gałązek na sadzonki i na wiosnę znów będę go rozmnażać.Ilonka za to stipa nam ładnie rosnie coć to cieszy.Pamietaj o zebraniu nasion jak zakwitnie.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
frezja 10:17, 18 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inag napisał(a)

Nawet mi nie mów o nich Dziś się załamałam jakie mam straty w trawach. U mnie wszystkie brązowe padły. Nigdy nie było z nimi najmniejszego problemu! Rosły jak głupie. Tak samo miskanty Apache. Na prawie 20 sztuk, żywe są 4. Dwa misknaty variegatusy też nie dają oznak życia. Chorują mi dwie trzmieliny na pniu. Wyrzuciłam też 3 rozchodniki. Były zupełnie suche. Na dodatek 3 hortensje Polar Bear są niepewne. Niby gałązki po przecięciu w środku są zielone ale listków nie puszczają. Te które rosną obok są już całkowicie zielone. Nigdy nie miałam tylu strat w roślinach co w tym roku


Co się dzieje ?? takie straty
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies