Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w Oborze też mogą być ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

w Oborze też mogą być ogrody

Alisonek 14:37, 15 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
iwonaal napisał(a)
Cześć! Jesteśmy prawie sąsiadkami, latem jeżdziłam w Twoje okolice na rowerze.

Witaj Iwono
to super że jesteśmy prawie sąsiadkami a skąd jeździłaś tym rowerem, bo od wiosny chcę też jeździć rowerem z młodym to bym miała towarzystwo pozdrawiam
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
aniaib 22:10, 15 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Witam,
trzymam kciuki za metamorfoze ogrodu!!!
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Alisonek 22:15, 15 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
bleebla napisał(a)
Melduję, że nadrobiłam cały wątek w piśmie. Teraz jestem na bieżąco.
Wczoraj się tak zaczytałam, że przegapiłam aukcję na allegro. Naszczęście nikt nie przelicytował ... ufff

Pozdrawiam

Cieszę się że przebrnęłaś przez te 20 kilka stron masz jakieś pomysły co do nowej aranżacji ogrodu??? Bo na razie oglądam inne ogrody i myślę co i jak a czym więcej myślę tym jest gorzej

I melduję że chyba nie uda nam się zrobić donic w gabionach bo koszty mnie zabiły :/ i mój betonowy ekosystem będzie musiał być ocieplony drewnem co wcale nie jest złe, ale zakochałam się w tych siatkach pełnych kamieni
Buziaka ślę na dobranoc
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 22:18, 15 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
aniaib napisał(a)
Witam,
trzymam kciuki za metamorfoze ogrodu!!!

Dziękuję za wizytę i witam Cię u siebie a tym bardziej że jesteś z Wlkp.
dzięki za wsparcie, jeszcze tylko wymyślić jak ta metamorfoza ma postępować i będzie git
postaram się do Ciebie zajrzeć
Pozdrawiam
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
malgorzata_s... 22:23, 15 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gabiony są śliczne ale niestety drogie Też sprawdzałam i odstąpiłam Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Alisonek 22:47, 15 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Gosiu to mnie pocieszyłaś na noc
a może da się zrobić je po domowemu??? mój zdolny mąż mógłby coś pokombinować tylko czy to wyjdzie tak jak powinno być, czy też będzie słaba niedoróbka?
Bo M. mówi że np. taki panel ogrodzeniowy metalowy można kupić np. w Castoramie, i jak by to jakoś powyginać wyszłaby z tego donica, czy raczej nie? czy na ogrodzenie stosują inne druty, a do donic inne??
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
malgorzata_s... 22:51, 15 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Alisonek napisał(a)
Gosiu to mnie pocieszyłaś na noc
a może da się zrobić je po domowemu??? mój zdolny mąż mógłby coś pokombinować tylko czy to wyjdzie tak jak powinno być, czy też będzie słaba niedoróbka?
Bo M. mówi że np. taki panel ogrodzeniowy metalowy można kupić np. w Castoramie, i jak by to jakoś powyginać wyszłaby z tego donica, czy raczej nie? czy na ogrodzenie stosują inne druty, a do donic inne??


Myślę że drut to drut, chyba taki sam. Jak M zdolny to może da radę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Alisonek 22:55, 15 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
No umie coś z niczego zrobić, ma ten dodatkowy zmysł że wie jak coś z czymś połączyć żeby działało. Tylko jak ma być coś na Ogrodowisko to już nie może być byle co, bo mnie obgadają i nie będę mogła pokazywać
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
malgorzata_s... 22:57, 15 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Alisonek napisał(a)
No umie coś z niczego zrobić, ma ten dodatkowy zmysł że wie jak coś z czymś połączyć żeby działało. Tylko jak ma być coś na Ogrodowisko to już nie może być byle co, bo mnie obgadają i nie będę mogła pokazywać


No co ty faceci ambitni są. Tym bardziej będzie się starał
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Alisonek 23:05, 15 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Gosiu a wiesz co jest najlepsze,
jak obliczałam sobie na jednej stronie potencjalna donicę gabion na 3 m długą i prawie 1 metr szerokości to wyszło mi że do środka miedzy druty będzie potrzeba 1,7 t kamienia
muszę kamieniołom poszukac w Wlkp
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies