Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w Oborze też mogą być ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

w Oborze też mogą być ogrody

malgorzata_s... 19:47, 08 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No jasne że czekaj, absolutnie nie teraz
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Alisonek 20:38, 08 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
wanda_drezdenko napisał(a)
Witaj,
miło mi że odwiedziłaś mój wątek i że podoba ci się mój ogród oraz bonsaie. Ja również niejednokrotnie wchodziłam na twoją stronę, jednak nie wiedziałam, że jesteśmy z tych samych stron. Może miałaś nawet okazję przechodzić obok moich okazów Mieszkam w okolicach nowego liceum. Dom po letnim remoncie wygląda dużo inaczej niż na wcześniejszych zdjęciach ale bonsaie są na swoim miejscu więc może je skojarzysz
pozdrawiam

Witaj Wandziu
z tego wszystkiego nie podziękowałam Tobie za odwiedziny mojego ogródka miło że wpadłaś Krzyż od Drezdenka blisko leżą i pewnie nie jeden raz przechodziłam obok Twojego domu, ale teraz coś nie kojarzę. tak na żywo to pewnie lepiej
ostatnio to tylko wpadałam do tej nowej części Drezdenka do znajomych co mieszkają przy ul. Długiej.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 20:39, 08 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Dzięki Małgosiu za potwierdzenie moich przypuszczań a co sądzisz o cięciu??? jaki kształt?
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Pszczelarnia 17:02, 09 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Chyba się zmobilizowałam pod Twoim wpływem i wtargnęłam do zamkniętej o tej porze roku szkółki .
I oznaczyłam, co moje.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
malgorzata_s... 17:19, 09 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Alisonek napisał(a)
Dzięki Małgosiu za potwierdzenie moich przypuszczań a co sądzisz o cięciu??? jaki kształt?


Wydaje mi się ze kostka fajnie by wygladała Danusia pisała że można przesadzać nawet teraz ale ja bym do wiosny jednak czekała. Jak je wykopiesz to zobaczysz na jaki kształt wyglądają
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Alisonek 20:24, 10 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Pszczółko już u Ciebie podziwiałam Twoje łupy godne są

Gosieńko ja tam wolę poczekać, a tym bardziej że koncepcji jeszcze nie ma, a to jednak będzie duży towar i musi być przemyślane gdzie to osadzić. Kształt wtedy też wyjdzie ostateczny

Pozdrawiam i buźkam :* Przez weekend mnie nie będzie także w niedzielę wieczorkiem usiądę do lektury zaległych postów
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
bartek_luberda 21:35, 11 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Do podpisu muszę eksperta zatrudnić bo nie dam rady W święta jak wyskoczył napis wyczyść komputer to tak go wyczyściłem że nic nie było Zresztą książkę mógłbym napisać jaki genialny jestem w tych sprawach Napiszę na prywatną wiadomość jak się nauczę
____________________
Ogródeczek
wietrzyk 12:35, 13 sty 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Cześć Alisonku
Jak już zajrzałam z rewizytą, to skojarzyłam Młodą Parę i te rowery byłam tutaj już, choć może śladu po sobie nie zostawiłam. Oj czuję, że od wiosny będzie się działo, energia Cię rozpiera
A to zaraźliwe jest, więc zajrzę z przyjemnością co u Ciebie
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
WilczaGora 13:22, 13 sty 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
poniedziałkowe machanie z Wilczej

jak tam sprawa bukszpanów się rozwija ?
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Alisonek 19:22, 13 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
wietrzyk napisał(a)
Cześć Alisonku
Jak już zajrzałam z rewizytą, to skojarzyłam Młodą Parę i te rowery byłam tutaj już, choć może śladu po sobie nie zostawiłam. Oj czuję, że od wiosny będzie się działo, energia Cię rozpiera
A to zaraźliwe jest, więc zajrzę z przyjemnością co u Ciebie


Wietrzyk mnie odwiedził i przyniósł tyle miłych słów dziękuje bardzooo :*
śladu wcześniej nie było dlatego dziękuję za wpis
o tak wiosna będzie nasza !!! i będzie się działo
na razie jest milion pomysłów na godzinę
pozdrawiam i zapraszam częściej
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies