Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Kasya 03:37, 17 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42596
Czy to wiosna czy lato widoki u ciebie cudne i roślinki wyjątkowe
Cos mi nie wyrosły siane dalie i cynie, te z kłącza maja maleńkie pączku dpiero
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
laurowisnia 10:08, 17 maj 2018


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Pytałam o modrzew, a pisałam o tej nowej dopiero wysianej, u mnie tylko ta gołębia podstawowy gatunek się sam wysiewa.
Pierwszy kwiat na dalii cieszy, u mnie też się pączek pojawił, wygląda na pomyłkę ale czekam.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
mirkaka 19:18, 17 maj 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9715
Przepiękne orliki a ta rabata z kaliną w tle, czosnkami i placykiem boska
No i za chwilę piwonie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Urszulla 19:33, 17 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21908
Widzę że twórczość niezapominajkowa fajnie wyszła
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gruszka_na_w... 19:56, 17 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22250
Ależ pięknie wyglądają te białe i fioletowe czosnki na tle kaliny. Donica bardzo tam pasuje.
Niezapominajki urzekające. Koszyczek i ta tkanina w tle- świetny zestaw.
Ku jakiej/czyjej czci robione?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
viva 21:52, 17 maj 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
paniprzyroda napisał(a)






Przepięknie

Donoszę, że mam podlany ogród
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
paniprzyroda 00:00, 19 maj 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kasya, dalie posiane do gruntu u mnie też wschodzą mizernie, a cynie jeszcze się nie pokazały, fakt, że siałam późno. Za to posiane ogórki tydzień temu wschodzą ładnie
Laurowiśnio-Agatko, widzisz, dowiedziałam się, jaki mam modrzew. Dobrze rozpoznałaś. Przycinałam go wiosną ostro, bo rozwichrzył się na wszystkie strony. Dziewanna nowo wysiana już przepikowana, zastanawiam się, kiedy pikować pierwiosnka i żurawki, na razie maleństwa, ale widać, że ma się im na życie jakieś pączki dalii następne idą.
Mirkaka, rabatka dziękuje Rosły tam jeszcze róże, ale dostały eksmisję, za ciasno było. Zastanawiam się, co posadzić miedzy rozchodnikami, jak czosnki przekwitną, a rozchodniki jeszcze będą w lesie
Ula, twórczość niezapominajkową uskuteczniam już 9 lat
Haniu, donica z czosnkami to część niejako frontowa. Potem będą hortensje i rozchodniki.
Tkanina malowana małymi i większymi rączkami ze cztery lata temu, to kilkanaście ładnych metrów. Wykorzystuję ją w różnych aranżacjach, w tym roku robiła za suknię na manekinie. W pracy organizuję corocznie Święto Polskiej Niezapominajki z towarzyszącymi mu różnymi aktywnościami dzieciaków w zakresie ochrony przyrody.
Vivo, dziękuję Wiadomość o deszczu ucieszyła mnie bardzo, bo patrzeć na przysychający ogród to udręka, coś o tym wiem. U nas z kolei już deszczu jest troszkę za dużo.
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:08, 19 maj 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
wczoraj



dziś po prawie całym dniu w pracy musiałam złapać trochę oddechu
wyszłam do ogrodu, póki jeszcze widno było i narobiłam fotek, ostrzegam, że będzie ich dużo


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:11, 19 maj 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:13, 19 maj 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826



____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies