Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 23:51, 29 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mirkaka- przedpłocie faktycznie prawie bezobsługowe, od czasu do czasu wyciągam to, co wybije ponad kwiatki Z nasionami firletki spróbuję, jeśli uda mi się je zebrać. Bodziszki i marzanka przynajmniej wstydu mi nie przyniosły
Ania- anabuko1 - liliowce już wszędzie dają czadu. Lubię te czekoladki, oczywiście aparat nie oddaje w pełni koloru


Małgosiu, glina ma swoje wady i zalety. A co do wakacji, to wszystko ma swoje dobre i ciemne strony Na pewno im bliżej do emerytury, tym bardziej na nie czekam. Ogród pęcznieje, jak zawsze o tej porze, ale zaczęłam już wycinanie. Pierwsze poszły sasanki, potem piwonie, bodziszki, szałwie, czyszczę róże, dziś wyczesałam stipę, bo już kołtuny leżały na roślinach obok. Za chwilę przytnę knautię.. lato



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:03, 30 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Poppy napisał(a)


A jak sie zwa te liliowece? Subtelne takie, i kolor fajny. Chyba ze to lilie


Tez mam zamiar je miec. W tym roku bylo drugie podejscie do siania, bo zeszloroczne nie przezyly zimy.

Moje pomidory jeszcze daleko w lesie. TWoje sa szklarniowe czy gruntowe?

To liliowce, faktycznie delikatne, ale nn. Wszystkie liliowce to zbieranina od lat, bez nazw. Może zimą pokuszę się o pokazanie ich portretów Pomidory w szklarence, w doniczkach kilka z owocami, ale jeszcze nie dojrzewają.
Bardzo lubię te jeżówki, ale one moja glinę już mniej.
Zwykłe jeżówki już zaczęły, lilie też i odętki
tego ostu z pierwszej fotki już nie ma





____________________
Dwa ogrody
barbara_kraj... 01:07, 30 cze 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mariolko, sporo jeżówek Ci już kwitnie, u mnie raptem jedna!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
paniprzyroda 01:08, 30 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 01:12, 30 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Basiu, odmianowe dopiero zaczynają

fotki z tygodnia, rabatka zakładana wiosną



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 01:20, 30 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826

dziś czyściłam pelargonie, angielkom przygotowałam na jutro cieniówkę



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 01:26, 30 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
jutro tylko cień mnie uratuje


i może coś na deser


____________________
Dwa ogrody
Urszulla 04:12, 30 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Zatrzymałam się tu nad ranem ale lepiej byłoby wpaść w południe
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
yolka 09:22, 30 cze 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Kącik wypoczynkowy pod brzozą na dzisiejszy dzień w sam raz, pięknie masz. Moją Anabel burza pokonała.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Anda 10:49, 30 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Co do czerwonej róży, to niestety nie wiem, co ona za jedna. Podobna do Red Yesterday, ale nie jestem pewna.

Moje liliowce dopiero zaczynają, a lilie i odętki daleko za Twoimi. Gdzie Ty mieszkasz, że wszystko tak szybko, o wiele szybciej niż u mnie.

Kącik wypoczynkowy pod brzozą cudowny Zaprasza do odpoczynku przy lemoniadzie

Na moich pomidorkach mam pierwsze zawiązki Malinowych nigdy nie miałam, ale w zeszłym roku miałam podobną odmianę do bawolego serca. Miałam z niej tylko trzy pomidory, ale duże. Jednak w tym roku wypróbowuję inne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies