Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Milka 16:08, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wszystko piękne, bogate, upchane na maksa, ale mnie najbardziej urzekły te różowe lilie, cudne
Jak masz nadmiar, to przygarnę ale lepiej podaj nazwę i dokupię sobie z 10. Czy one pachną czy tylko wyglądają? Ja tylko pachnące teraz kupuję, choć mam pozostałości wyglądających, dziś żałuję, jak znikną, nie będę rozpaczć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:10, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
paniprzyroda napisał(a)
jeszcze dla porównania zwykłe kosmosy w donicy, jak przekwitają mają taki fajny wypłowiały kolor


Bosko
Bardzo bym chciałą, aby twój ogród Maja pokazała, przy okazji i twoje rękodzieła, wyjątkowo zgrabnie ci idzie w obu dziedzinach, ciut zazdraszczam. Znowu zaczyna mi się nie podobać u siebie, o dziwo, zawsze w lipcu...przez suszę czy jak, czy błędy ogrodowe.
Pozdrawiam Mariola
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ryska 20:03, 15 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Oj Irenko, też mam takie marzenie. Mariola za rzadko je pokazuje a to majstersztyk, niedościgniony wzór. Ja tu zawsze jak wchodzę, to jestem i jestem zanurzam się w zdjęciach i analizuję połączenia
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kasik 12:37, 23 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Cudny Masz ten ogród. Taki bogaty i taki Kolorowy. Rośliny przenikają sie , nic w nim sztuczności, przerysowania. Po prostu się zachwycam.

Super, że mogłyśmy razem pogadać, bo takich okazji mało. Do Kutna nie dotarliśmy : a może i szkoda. :
U mnie zobacz sobie trawę Adagio. Uważam , ze jest godna uwagi.


____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Anabell 18:06, 23 lip 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Mariolko!
skorzystałam z wolnej chwili i przelatuję strony do Pashminy, jest wysoka czy tak wysoko tniesz, czy azotowym podpędzasz?
jest cudowna, tylko ja chcę niską.

Podziwiam Cię za przedpłocie, co z podlewaniem ile to roboty utrzymać, świadczy o porządnym gospodarzu cała wizytówka osoby.
dobrze że ja pod ogrodzeniem mam żywy piach to nic nie posadzę.

Oj, ogród zagospodarowany na maxa i ciągle się zmienia.

Czytałam o pomidorach słabo zawiązywały grona, u mnie też wyższe są dorodniejsze, ale to tak jest jak są straszne upały, potrząsanie krzakiem też nie pomogło.

Twoje białe jeżówki najbardziej mi przypadły, zbieram zawsze nasionka, na rozsadnik i doprowadzam do kwitnienia potem wtykam gdzie się daje, tylko w następnym roku mogą zakwitnąć różowe. Pozbywam się ich i tak w kółko.
O pelargoniach angielskich myślałam zimą a potem nie wyszło by kupić.

Swoje przechowaj, kiedyś miałam olbrzymie krzewy w donicach kwitły co rok.
Pozdrawiam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
paniprzyroda 23:12, 26 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gosiek33- miłe to, co piszesz
JoannA - to są siewki, ze zwykłych białych. To miejsce z jeżówkami zaczynam powoli zmieniać, bo są tam coraz drobniejsze.
Milka- różowe lilie pachną, resztki zabrane ze starego ogrodu, nn niestety. Lipiec u Ciebie śliczny
Maja u mnie? Hm, miła jesteś, dziękuję.
Ryska - tak pięknie napisałaś... wzruszyłam się
Kasik, jak fajnie było znów się spotkać Ogród dziękuje, wymęczony jest suszą. Zawsze do usług, nawet jeśli tylko po drodze Trawkę obejrzę.
Anabell - miło Cię widzieć po przerwie
Pashminy nie podpędzam nawozami, może ciut wyżej przycięłam w tym roku. Przedpłocie nadal wygląda w miarę przyzwoicie, nawet przy braku podlewania. Może niektóre rośliny są mniejsze, ale to i dobrze, bo tam gęsto
Cieszę się, że białe jeżówki Ci mnie przypominają Pelaśki angielskie spróbuję przechować, o ile wytrzymają te upały.

W drugiej połowie lipca trochę się działo. Rusztowania już zniknęły, za chwilę pojawią się wykopy
W ogrodzie susza coraz bardziej widoczna.
Powtarzają róże, ale bez szaleństw



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:16, 26 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826



____________________
Dwa ogrody
ElaS 23:19, 26 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
paniprzyroda napisał(a)




A to żesz psze pani Przyrody cudeńko
____________________
Malwowy ogród
paniprzyroda 23:23, 26 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
bieleją hortensje




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:30, 26 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
dalie




____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies