Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Kokesz 10:38, 24 maj 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
paniprzyroda napisał(a)
Hanuś, zagęszczenie mam na każdej rabacie, nie ma gdzie nogi postawić. Ale tak lubię.






Hahaha jak bym swoją rabatę widziała też tak lubię
Jak będziesz kiedyś w moich okolicach to zapraszam, porównamy nasze buszowiska

Kukliki piękne, chyba sobie kupię
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Gosiek33 12:04, 24 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dopiero wiosną ,założyłam, pierwszą grządkę z warzywami. Jak patrzę na takie piękne zagonki to wzdycham kiedy i ja się doczekam. Piwonie mam od niedawna ale faktycznie bardzo dorodne są w tym roku
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
hankaandrus_44 12:35, 24 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Ja mam właśnie piwonie w takim szpalerze przy siatce. Wolałabym tam wyższe piętro jeszcze, ale ze względu na regulamin ROD, musi wystarczyć taki. Sąsiadka za to sadzi po drugiej stronie dalie i jest zgoda. Myślę o jeszcze jednej rabacie piwoniowej. Nie ma z nią kłopotu przez cały sezon, no i prace ograniczają się tylko na odchwaszczaniu po zimie i nawożeniu wiosną. POwodzenia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rench 13:26, 24 maj 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
paniprzyroda napisał(a)
a te sprawiły mi niespodziankę
są o pojedynczych kwiatach, podwójnych, potrójnych, a te mają po pięć kwiatków na jednej łodyżce, dopiero zaczynają kwitnąć, przyszły późno i posadziłam w doniczki, będą miały nową miejscówkę, ciekawa jestem ich ostatecznego wyglądu



Dobrej nocy.


Tej wiosny też miałam dużo różnych żonkili, te miniaturowe mnie zachwycały.Łaziłam na kolanach,pstrykałam im fotki i wąchałam

Szklarnia piękna, marzę o takiej na emeryturze Szykuję się na emeryturę stażową
Ostatnio posadziłam kilka róż jadalnych, pod tę emeryturkę

Czym będziesz podlewać buraczki na mszyce ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Basilikum 14:11, 24 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Rench napisał(a)



Ostatnio posadziłam kilka róż jadalnych, pod tę emeryturkę


no ladnie sie powodzi emerytom roze jedza hihihi

Mariola pieknie u Ciebie. Szklarnia super. Mi sie marzy ale jeszcze musze poczekac.
Moje rabatki tez juz powoli takie upchane, ze chwasty nie maja szans jak juz jakis rosnie to marny taki.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kokesz 14:39, 24 maj 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Jakie masz odmiany róż jadalnych?
W ubiegłym roku kupiłam jadalne na wyprzedaży, takie prawie zdechłe, zakwitły kilkoma kwiatkami ale się przyjęły. Właśnie pierwsza zaczyna kwitnąć. Zobaczę, jakie będą w tym roku. Mam brzoskwiniową Eveline Wild i różową Renee van Wegberg, to seria Taste of Love z Pheno Greno Roses.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 14:42, 24 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33484
Cudownie masz, uwielbiam to bogactwo rabat Paprocie śliczne. Kukliki piękne Nie wiesz może przypadkiem, co zjada kwiaty kuklikom?

Piwonie u mnie jak zawsze, czyli dość duże Festiva Maxima do cycków, a Sarah Bernard trochę mniejsza.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Donia72 18:01, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
U mnie piwonia dostała jakieś dziwne kształty liści i raczej już z niej nic nie będzie na jakim stanowisku powinny rosnąć?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
popcorn 22:19, 24 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Masz taki busz że nie poznaję. Ogrodu. Wszystko tak urosło... Pięknie!!! Ujęcia cudowne!!!

Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 15:12, 25 maj 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Magleska napisał(a)
Witam się ładnie
jaki masz piękny bujny ogród -co prawda tylko obrazkowo przeleciałam ,ale to co zobaczyłam bardzo mi się podoba
kukliki niesamowite-te z ciemnymi łodyżkami najbardziej mi się spodobały -muszę sobie koniecznie taki kupić

warzywnik też imponujący
Miłej Niedzieli


Dziękuję Madziu za miłe odwiedziny.
Kukliki do tej pory miałam tylko te zwykłe, odmianowe za to są pełne i bardziej kolorowe




____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies