Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Urszulla 13:37, 06 sty 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
U Ciebie zawsze tyle oglądania że trudno wyjść Pomyślności
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gruszka_na_w... 14:06, 06 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Zawsze się wzruszam, kiedy oglądam u Ciebie świąteczne dekoracje. To dla mnie coś niezwykłego. Magia, piękno, subtelność.
Wszystkiego dobrego.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basilikum 08:34, 07 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Mariola wracam i zachwycam sie dekoracjami. Sa poprostu sliczne

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
anpi 09:51, 07 sty 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Domki w aranżacjach z cudnymi choineczkami wyglądają bajecznie!!! Fajna kolekcja koników. Za inne ozdoby własnoręcznie wykonane też chwalę zdolna kobieto
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Dorota123 11:59, 07 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Śliczny świąteczny nastrój w domu, piękna wioska z domkami. Ja też od kilku lat robię wioskę, ale z pierników.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ryska 17:52, 12 sty 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
paniprzyroda napisał(a)

I przy okazji rośliny w szkle, kiedyś Renia - Ryska o nie pytała. Najlepiej rosną w słojach na północnym oknie, niektóre nie były otwierane od lutego ub. roku




Wyglądają fantastycznie, jak z innego świata
I jak im dobrze od północy to dobre wieści dla mnie, bo takim miejscem dysponuję.
Chyba się skuszę
Cudności różnorakie u Ciebie jak zawsze a ja jak sroka.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
hankaandrus_44 18:04, 12 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
U Ciebie, jak zawsze, mnóstwo inspiracji. Ale na ogrody w szkle się nie skuszę. MImo, że prawie się do nich nie zagląda, nie mam jakoś serca zamykać roślin na amen w tych słojach.

Serdeczności w Nowym Roku. Pokaż co robisz, jako rękodzieło na nowy sezon? Laleczki?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
GorAna 17:53, 13 sty 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Och jaka szkoda, że tak daleko mieszkasz....potrzeba mi Twojego rękodzielniczego doświadczenia
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
mirkaka 12:03, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
paniprzyroda napisał(a)



Jak wyschną zamykam w osobnych słoikach. Zimą jak znalazł do herbaty czarnej, zielonej ( płatki), mięta na herbatkę, do aromatyzowania mięsa.
Chyba jutro spróbuję jak smakują ziemniaczki z siekaną miętą
A polecam młodziutką marchewkę smażoną z czosnkiem, cukrem i miętą na koniec, pychota
Z zakupami na razie koniec Trzeba cieszyć się czerwcem, czas tak szybko mija.



Mariolu, piszesz tu o suszonych płatkach róż. Używasz je do herbaty, czy one zachowują zapach różany? Czy czuć go w herbacie albo w jakiś deserach ?
Pytam bo nie chcę robić konfitur z płatków ze względu na zawartość cukru, a bardzo chciałabym zachować ten zapach płatków róż
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 12:07, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Jeszcze zapytam o różę Rose de Tolbiac, czy jest zdrowa, czy pachnie,czy powtarza kwitnienie, czy jest bardzo kolczasta?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies