Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Gruszka_na_w... 16:35, 17 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Mariolko, Ty jesteś tytanem pracy.
Niesamowite jest to, że przy normalnej pracy zawodowej udaje Ci się ogarnąć perfekcyjnie warzywnik i ogród.
Mam przed oczyma swój upleciony wigwam i szukałam podobnego na zdjęciu. Ten Twój to zdecydowanie inna klasa jakości.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 20:47, 17 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
tulucy napisał(a)
Mariolu, zapisz mnie na jakiś termin do Ciebie. Poproszę o dokształcenie warzywne. To niemożliwe aż, jak masz pięknie w warzywniku Też tak chcę
O, to ja z wami
Paniprzyrodo, jest obłędnie pięknie Podziwiam z całego serca, zwłaszcza, że u mnie warzywnik w tym sezonie robi tyły...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 23:03, 17 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Zbierze się wesoły autobus
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mirkaka 14:19, 23 maj 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
Jejku, ale masz cudny warzywniak, widać ile pracy w niego włożyłaś,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
paniprzyroda 23:16, 29 maj 2022

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kasya napisał(a)
Warzywniak sliczniusi
Szklarnia tez, jak duza ? A co z poprzednią ?

Kasiu, szklarnia 3x5 z opcją przedłużeniaDach poliwęglan 6, szkło hartowane chyba też 6, dół szklarni/cz. zakopana w ziemi poliwęglan lity 6 - jako zabezpieczenia przed uderzeniem, stal ocynkowana. Stara szklarenka na swoim miejscu, w ogrodzie. Nowa jest w warzywniku.

Dziś zamierzam powrzucać trochę fotek, więc mogę przynudzićkolejno mniej więcej od czasu ostatnich zdjęć.


jeden z dwóch rh, jakoś mi z nimi nie po drodze


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:28, 29 maj 2022

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
antracyt napisał(a)
Na przyszły rok muszę w końcu ogarnąć temat szklarniowej ścieżki.
Na zdjęciach lilaków, chyba koło porzeczki, masz jeden ciemny, o niespotykanym (winnym?) odcieniu. To prawdziwy kolor czy wieczorne światło tak go podkolorowało? Bardzo mi się spodobał.

Spieszyłam się z wysadzeniem pomidorów i na razie taka prowizorka, ale już jakiś plan na przyszły rok mam, muszę dopracować teren wokół szklarni. Lilak ciemny faktycznie, stara odmiana nn, ponad 20 lat u mnie, a w miejscu, z którego go dostałam, rósł pewnie dwa razy tyle.



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:41, 29 maj 2022

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
tulucy napisał(a)
Mariolu, zapisz mnie na jakiś termin do Ciebie. Poproszę o dokształcenie warzywne. To niemożliwe aż, jak masz pięknie w warzywniku Też tak chcę

Trala lala, widziałam Twój warzywnik Nie wiem, kto uczyłby się od kogo



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:48, 29 maj 2022

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kasya napisał(a)

Jedziemy razem ?

W grupie zawsze weselej



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:54, 29 maj 2022

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
daredevil napisał(a)
Mariolo, Ty to masz produkcję nie rozsady! Wow jaka szklarnia, ile się tam zmieści, super!
pozdrawiam serdecznie

Wszystko wysadzone, nadmiary wydane




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:06, 30 maj 2022

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mariolko, Ty jesteś tytanem pracy.
Niesamowite jest to, że przy normalnej pracy zawodowej udaje Ci się ogarnąć perfekcyjnie warzywnik i ogród.
Mam przed oczyma swój upleciony wigwam i szukałam podobnego na zdjęciu. Ten Twój to zdecydowanie inna klasa jakości.

Haniu, perfekcyjnie nie ogarniam. Godzin mam mniej, maturzyści poszli w światAle jestem zadowolona, bo efekty zawdzięczam tylko własnej pracy. Do domku wracam ok.21-szej. Nie mam już siły na forum, dlatego rzadko tu zaglądam. W pracy sama wiesz, to niemożliwe. Kiedy pada ogarniam dom. Jeszcze troszkę i wakacje



____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies